Zavrate, tetania

Dobrý deň, už viac ako rok má trápia závraty, silná nervozita.bola mi diagnostikovaná tetania. Antidepresíva odmietam užívať, nakoľko mi nebolo dobre keď som ich užívala. V posledných dvoch mesiacoch mám aj nepravidelnú menštruáciu. Poradíte mi prosím ktorú kúru by som mala užívať na zlepšenie zdravotného stavu. Dakujem
Ala313
1248 1 20.4.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
20.4.2022 21:47

Dobrý deň, odporúčame kombináciu cedof T49 + vŕbka úzkolista T43. S hodinovým odstupom od týchto tinktúr feminu T9 a čiernu ríbezľu-malinu P10.  Ak nemáte nízky tlak, tak pite denne Ivan čaj https://www.zdravysvet.sk/p/ivan-caj-z-kvetov-a-listov-vrbovky-uzkolistej je bez kofeinu,  upokojuje myseľ, stres a je antidepresívny. Upokojuje búšenie srdca. Ak by ste však mala nizky tlak, tak Ivan čaj ho ešte zníži a a to nie je dobré, takže ho odporúčame len ľuďom s normálnym alebo vyššim tlakom.

Túto kombináciu odporúčame doplniť unikátnymi probiotikami MOOD , ktoré majú vplyv na tvorbu serotonínu, upokojujú rozrušený nervový systém. Užívajte 1 kapsulu denne. 

Zároveň odporúčame tento lipozomálny horčík s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou . Bežný horčík má veľmi nízku vstrebateľnosť a nepomáha tak, ako by mal https://www.zdravysvet.sk/p/lipozomalne-magnezium.

Po mesačnom užívaní sa nám ozvite, ako sa cítite, podľa toho nasadíme pokračovaciu liečbu.

Prajeme veľa zdravia

 

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní