akné

dobrý deň, objednala som si kúru K26 A na akné, a obsahuje aj flaštičky brezy a paliny. lenže ja som na brezu, palinu alergická. prvú dávku som už užila (brezu+ostatné, ako bolo v návode), ale žiadna reakcia sa nevyskytla. neviem, či môžem pokračovať v liečbe. a ešte jedna otázočka: je napísané, že zmes obsahuje aj 40% alkohol. to znamená, že pri neustálom užívaní to má vplyv aj na človeka? jednoducho, či z toho môžem nafúkať. dakujem za odpoved.
zuzka
zuzana
1850 5 11.4.2012
zuzana
11.4.2012 3:32
chcela by som ešte doplniť, že tá alergia je na peľ.
asdasd (admin)
11.4.2012 3:45
Dobrý deň,
ľudia sú väčšinou alergickí cez dýchanie (pele). Vy užívate tinktúry vnútorne, preto u Vás nenastala reakcia. Ak však máte z užívania brezy a paliny strach, pokojne ich vysaďte. Breza má prečisťujúci účinok na organizmus, môžete ju nahradiť napríklad prečisťujúcim čajom alebo Havajskou spirulinou, máte o nej článok na našej stránke. Ostatné tinktúry pokojne užívajte ďalej. Tintúry obsahujú alkohol, pretože najlepšie sa dokážu bylinky vylúhovať práve v liehu. Sú najúčinnejšie. Je to však pár kvapiek, to je minimálna dávka pre Váš organimus, nemusíte sa obávať, že by ste nafúkali. Museli by ste ich užiť tesne predtým, ako by ste išli šoférovať. Ak máte obavy, môžete si ich nakvapkať aj do trošku vody, nechať postáť a vypiť. Najlepšie je, keď si tinktúru užijete z lyžičky tak, že si ju necháte pôsobiť v ústach a ona vsiakne do vašich slizníc, nemusíte ju ani prehĺtať. Tak by sa mali tieto tinktúrky správne užívať, majú okamžitý účinok.
Prajem Vám veľa zdravia. D. M
zuzana
11.4.2012 4:44
ďakujem veľmi pekne.
upokojili ste ma :)
zuzka
admin
12.4.2012 6:44
Dobrý deň,
na Váš zdravotný problém je potrebné užívať červený Matuzalem - 1 tabl. denne zapiť vodou minimálne 3 mesiace. Matuzalem je čisto prírodný prostriedok, veľmi vhodné je ho kombinovať s gemmoterapiou. To sú výťažky z púčikov rastlín. Využívajte kúru v nasledovnom zložení: P 8 Ríbezľa - Kalina - Rozmarín (likviduje alergie, senné nádchy, ekzémy a ich chronické podoby), T 45 - Šampión poľný (má silné protialergické pôsobenie) a T 35 - Plamienka zamatovohlúbiková (protibakteriálne pôsobenie). Všetky tinktúry užívate naraz, nakvapkaním na lyžičku, necháte pôsobiť v ústach, najlepšie nezapíjať. Nemusíte sa obávať, že sú v liehu, užívajú ich aj tehotné ženy. Celú kúru využívate a ešte raz ju zopakujete, stále popri nej užívate aj Matuzalem. Po 2 kúrach z gemmoterapie si dáte dvojtýždňovú prestávku.V priebehu liečby sa nám ozvite, ako sa cítite. Ak by boli nejaké otázky, pokojne zavolajte na tel. č.: 0908 032 746 alebo 0918 981 709.
Želáme Vám veľa zdravia. D. M.
sylvia
12.4.2012 11:19
alergia
dobry den chcela by som sa spytat asi 13 rokov som zila v ESp a mala som alergie ale neboli az take ako ich ma na SK a teraz zrovna som v takom stadiu ze zom na tom velmi zle stale uzivasm xyzal denne dve tabletky a cez to vsetko nemozem vecer spat mam plny nos stale a az mi zalieha v usiach a kycham sem tam ale je to zmenou uz som vyskusla homeopatika a vsetky ine lieky dostupne ale teraz by sme chceli babetko tak by som sa nechcela tlacit s tabletkami poradte miprosim u vas co by som si mohla kupit tuto stranku mi odporucila priatelka ze ste jej poradili v probleme co mala ... dakujem za skoru odpovedz neda sa mi ani roztravat som velmi zle na tom teraz ... este raz dakujem
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní