Akné+zle trávenie

Dobrý deň želám. Na vaše odporúčanie som na konci druhej kúry na akne. Probiotiká som žiaľ nemohla dobrat, nakoľko mi spôsobovali extrémny diskomfort (nafúknuté brucho), no užívam probiofix imun z lekárne a tie mi moc vyhovujú. Čo sa týka akné, pleť sa prečistila ale zapáliky sa stále tvoria. Viete mi prosím odporučiť čo ďalej ? Rada by som sa toho zbavila úplne ?? No mám ešte jeden problém, ktorý je súbežne s tým koznym. Zle sa mi trávy, resp po všetkom ma nafúkne (potom to ide von dosť nepríjemným zapachom). V minulosti mi diagnostikovali SIBO, nízke DAO, aj laktozovu intoleranciu. Vedeli by ste mi poradiť čo s tým ?Moc moc ďakujem za ochotu. Zostávam s pozdravom Patrícia
Patrícia123
708 2 9.3.2022
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
9.3.2022 21:54

Dobrý deň, aké ste mali naše probiotiká? Pri laktozovej intolerancii nemôžete brať hocijaké probiotiká! Môžete len tie, ktoré majú označenie DAIRY FREE, to spĺňajú naše raw probiotiká pre ženy. Skontrolujte si, či majú toto označenie probiotiká, ktoré užívate z lekárne??? Odporúčame brať na trávenie čagu koncentrát - 2-3-krát denne moka lyžičku koncentrátu do 2 dcl vody, zamiešajte a vypite. čagu koncentrát minimálne 6 týždňov. Po doužívaní 2-kúry na akné si nechajte 2 týždne pauzu a potom môžete opäť užívať feminu T9, plamienku T35 a čiernu ríbezľu PG7. 

Súčasne s nimi podľa návodu Reishi Rg 30. Vždy ak je zhoršený stav, tak 2-krát  denne, keď je stav stabilizovaný, tak 1-krát denne.

 Zvonku aplikujte výnimočnú jódovú vodu na pokožku panea deltu. Robte obklady, nechajte pôsobiť 10 minút.  Po použití vody pokožku ošetrovať jódovým krémom Panea Alpha  Krém má aj výrazný anti age efekt, takže ho môžete používať ako Váš bežný krém.

Z lipozomálnych vitamínov odporúčame protizápalový lipozomálny  kurkumín. 

Prajeme veľa zdravia

 

98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní