Borelioza a neplodnost

Dobry den, zopar rokov mam hranicne alebo nizko pozitivne hodnoty boreliozy, bola som preliecena ATB, skusala som tinkturu z topola, oreganovy olej, koloidne striebro, avsak stale mam pozitivne hodnoty. Tazkosti nemam ziadne. Jedine neplodnost (ak to moze s tym suvisiet?), nedari sa nam uz 3 roky, ani IVF nevyslo. Vsetky ostatne vysetrenia mame OK. Ktoru kuru by ste mi poradili na vyliecenie boreliozy, prip. nasledne na otehotnenie? Vopred velmi pekne dakujem.
Janka112233
108 1 30.9.2019
Pavol Machnič (admin)
30.9.2019 11:33

Dobrý deň.

Testy na boreliózu sú nepriame, čiže neidentifikujú nákazu, ale len protilátlky. Hodnoty protilátok na boreliózu v krvi môžu pretrvávať roky, ale to neznamená, že človek má ešte infekciu. Podstatné sú symptómy, čiže ťažkosti. Ak nemáte žiadne symptómy a protilátky sú len hraničné, mala by ste byť v poriadku.
Čo sa týka neplodnosti, nemalo by to súvisieť s boreliózou.

S nasledujúcou kúrou pri neplodnosti máme veľmi dobré výsledky :
Nasaďte si kúru k05 (ktorá najlepšie harmonizuje ženské hormóny) https://www.zdravysvet.sk/p/kura-k05-pri-snazeni-sa-o-dietatko-a-sterilita-225ml

Kúru môžete podporiť týmito špeciálnymi probiotikami https://www.zdravysvet.sk/p/raw-probiotika-vaginalna-starostlivost-38-kmenov-a , aby sa dostali do rovnováhy ženské orgány.

Kúra sa môže brať aj dlhodobo. Po dvoch mesiacoch sa urobí 2 týždne pauza a môže sa opäť pokračovať. 
Ak by partner nemal dobrý spermiogram, v tom prípade odporúčam aj pre partnera nech užíva kúru K08 https://www.zdravysvet.sk/p/kura-k08-pri-snazeni-sa-o-dietatko-pre-muzov-sterilita-225ml

Ak by ste sa rozhodli opäť pre IVF, je vhodné predtým brať vyššie odporučané bylinky a probiotiká

Ak by sa stále nedarilo, ozvite sa nám.