uzkosť

Mám niekoľkoročný problém. Trpím strachom, uzkosťou.Lieky od psychiatra už akoby prestli pomahať. Ako dalej?
Maria
1433 3 8.10.2011
admin
10.10.2011 3:29
Dobrý deň,
začnite s užívaním Matuzalemu v trojmesačnom cykle nasledovne:
prvý mesiac užívajte modrý Matuzalem - sublingual 2-krát denne - ráno a večer, tabletku pod jazyk, nezapíjať vodou.
druhý a tretí mesiac 1-krát denne - večer jednu tabletku pod jazyk, opäť sa nezapíja vodou. Jedna krabička Matuzalemu Vám pokryje mesačnú dávku.
Túto liečbu doplňte tinktúrami z gemmoterapie od pani Mgr. Podhornej - najznámejšej českej bylinkárky(môžete si ich objednať taktiež u nás na www.zdravysvet.sk - tinktúra Cedof a Ježibaba guľatohlavá.
Veľmi sa nám osvedčila kombinácia Matuzalemu a gemmoterapie.
Po trojmesačnom cykle užívania Matuzalemu a gemmoterapie sa nám, prosím, ozvite, ako sa cítite. Prekonzultujeme ďalší postup liečby. Môžete sa kedykoľvek ozvať aj telefonicky na tel. čísle: 0908 032 746 - Ing. Pavol Machnič.
S pozdravom a prianím čo najskoršieho uzdravenia Vám želá D. M.
Maria
10.10.2011 8:13
Prosím vas ešte o radu, či môžem súčastne užívať tie lieky, ktore mi predpisuje psychiater Lexaurin,prothiaden, alventa. Srdečná vdaka!
admin
11.10.2011 10:13
Dobrý deň,

s Matuzalemom aj s gemmoterapiou môžete užívať všetky lieky. Matuzalem zároveň eliminuje škodlivé účinky chemických preparátov. Keďže som včera nevedela, aké lieky užívate, pozrite si v príbalových letákoch Vašich liekov, či neobsahujú ľubovník, ten by ste nemali momentálne užívať. Taktiež nie je potrebný momentálne pre Vás Cedof z gemmoterapie, (prekonzultovala som Váš problém ). Objednajte si Matuzalem, tak ako som Vám popísala a Ježibabu guľatohlavú z gemmoterapie. Táto kombinácia je pre Vás postačujúca.
S pozdravom, D. M.
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní