Zdravotné problémy

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Mám zdravotné problémy. Pred skoro 2 mesiacmi ma začala bolieť hlava a oči, postupne ma boleli aj uši a išiel mi tlak z uší do hlavy. Prikladala som to krčnej chrbtici. Avšak minulý týždeň toto ustúpilo a mam bolesti veľkých aj menších klbov, výrazné praskanie v klboch, bolesti svalov a šliach a pálenie kože. Nie je to také, že si musím dať tabletku proti bolesti, ale veľmi ma to otravuje. Mam aj taky bledsi jazyk. Bola som vyšetrena na boreliozu a testy boli negatívne aj u obvodného doktora aj na biorezonancii. Vedeli by ste mi odporučiť? Ďakujem.
Katarína
112 1 10.6.2020
Mgr. D. Machničová & Mgr. J. Podhorná (admin)
10.6.2020 22:44

Dobrý deň, žiadajte opakovane vyšetrenia na boreliózu, prvý test nemusel byť dostatočne relevantný, prejaviť sa môže neskôr.

Základom je užívanie denne vitamínu D3 https://www.zdravysvet.sk/p/vitamin-d3-raw-v-spreji-1000-iu

Vnútorne treba užívať na regeneráciu kĺbov:

Kombináciu https://www.zdravysvet.sk/p/ribezla-borovica-vinic-50ml-p9-tinktura-z-pucikov-rastlin spolu s https://www.zdravysvet.sk/p/tuzobnik-brestovy-50ml-t56-tinktura-z-bylin + T47 Židovská čerešňa (machovka čerešňová) https://www.zdravysvet.sk/p/zidovska-ceresna-50ml-t47-tinktura-z-bylin. S hodinovým odstupom topoľ P46.https://www.zdravysvet.sk/p/topol-cierny-50ml-p46-tinktura-z-pucikov-rastlin a štetka lesná T39 https://www.zdravysvet.sk/p/stetka-lesna-50ml-t39-tinktura-z-bylin.

 

Kĺby treba aj dlhodobo (minimálne 3 mesiace a následne aj preventívne) vyživovať, je to jedna z najdôležitejších vecí, a to napr. týmto prípravkom https://www.zdravysvet.sk/p/fyi-ultra-vyziva-klbov-a-chrupaviek-120-kapsul alebo užívať kolagén  a kolagénovú výživu. Tu je link na dobré kolagény https://www.zdravysvet.sk/search?q=kolag%C3%A9n

KĹBY ZVONKU

Zvonku robiť obklady postihnutých kĺbov magnéziovým olejom https://www.zdravysvet.sk/p/magneziovy-olej-200ml + natriete na to ľubovníkový olej https://www.zdravysvet.sk/p/olej-lubovnikovy-v-olivovom-oleji-250-ml a nakoniec následne natriete https://www.zdravysvet.sk/p/sustarad-krem-150ml alebo šungitový balzám  https://www.zdravysvet.sk/p/sungitovy-krem-balzam-75ml . Natretú časť obalíte potravinárskou fóliu a necháte pôsobiť aspoň 30 minút denne. Prajem  veľa zdravia