Máme tu opäť Nový rok

2.1.2014
3799 zobrazení

Nový rok - slovíčko, ktoré má magickú moc. Slovíčko, ktoré pre nás znamená vždy niečo nové a nepoznané. Určite sú to túžby, splnené priania, úspechy, zdravie, láska, nové priateľstvá, životná sila, začiatok niečoho nového...

Čo si teda budeme priať v tomto novom roku 2014?
 
 Dovolím si želať si za nás všetkých, aby tento rok bol naplnený predovšetkým zdravím,...
zdroj: Google.com

Čo si teda budeme priať v tomto novom roku 2014?

Dovolím si želať si za nás všetkých, aby tento rok bol naplnený predovšetkým zdravím, harmóniou, otvorenosťou a múdrosťou, aby sme v novom roku mali vždy dobrých ľudí po boku a dokázali spoločne prekonať problémy, ktoré sú súčasťou nášho života a určite nás všetkých posúvajú vpred.

Želám si za nás všetkých, aby nás sprevádzala radosť, viera, nádej, optimizmus a hlavne, aby sme sa vybrali na nový rok cestou lepších ľudských vzťahov, cestou lepšieho spôsobu života. Aby sme robili správne rozhodnutia, aby sme našli súlad duše a tela, uvedomili si hodnoty, ktoré majú pre ľudský život, a tým aj pre nás všetkých zásadný zmysel.

Nech je tento rok aj bohatstvom ducha, ale aj dostatkom finančných prostriedkov, aby sme ich mohli zmysluplne využiť. 

Prajem si, aby sme na našej životnej ceste našli odvahu ku zmene, k premene a pokroku.

Verím, že sa nám podarí odhaliť aj tie najukrytejšie životné tajomstvá budúcnosti každého z nás.

Som presvedčená, že rok 2014 bude pre nás víťazstvom lásky, pochopenia, sebaspoznania, sebaprekonania sa, slobody, priamočiarosti a odvahy kráčať stále so vztýčenou hlavou vpred.

Mgr. Dagmar Machničová www.zdravysvet.sk

Mohlo by vás zaujímať

Zdravo a chutne, to je náš štýl - denný jedálniček

Takto potom v harmónii tela i ducha môžeme žiť ten naozajstný zdravý životný štýl a užívať si plody takéhoto života. Všetci vieme,...

10.11.2014
9866 zobrazení

Diskusia