Nové produkty z gemmoterapie

6931 zobrazení

Predstavujeme Vám nové prípravky od pani Mgr. Podhornej na riešenie závažných a ťažko liečiteľných problémov, ktoré postihuje stále viac ľudí. Práve množstvo ľudí, ktorí v súčasnosti trpia nasledovnými diagnózami viedlo našu známu bylinkárku k vyvinutiu týchto bylinných preparátov.

 Veľkým problémom súčasnosti u mnohých ľudí sú chlamýdie. Sú to baktérie okupujúce naše bunky a vyvolávajúce u ľudí viacero typov...
zdroj: google.com

Veľkým problémom súčasnosti u mnohých ľudí sú chlamýdie. Sú to baktérie okupujúce naše bunky a vyvolávajúce u ľudí viacero typov ochorení. Najčastejšie vyvolávajú infekcie močového a pohlavné ústrojenstva, ale taktiež aj infekcie horných a dolných dýchacích ciest. Väčšina ľudí ani netuší, že je nakazená chlamýdiami. 

Najčastejším klinickým prejavom infekcie u žien sú bolesti v podbrušku, ale aj znížená chuť k sexuálnemu životu, či zmena charakteru menštruačného cyklu. Chlamýdie môžu spôsobovať takmer všetky druhy gynekologických ťažkostí. Najmä v období akútnej infekcie spôsobujú štípanie a pálenie pri močení.. Prejavom chronickej chlamýdiovej infekcie môže byť neplodnosť spôsobená najmä nepriechodnosťou vajíčkovodov a zmenami sliznice maternice.

Pri neliečení môžu chlamýdie vyvolávať ďalšie závažné ochorenia, pretože chlamýdie sa môžu šíriť v podstate do celého tela. Podľa najnovších výskumov, môžu byť chlamýdie príčinou k mnohým iným ochoreniam, napr. k skleróze ciev a infarktu srdca, či ochoreniam centrálneho nervového systému ako sú Skleróza multiplex alebo Azheimerova choroba.

Preto prvým prostriedkom je pomoc z prírodu na riešenie chlamýdií a ďalších nežiadúcich baktérií.

Chlamysan

Prípravok pre posilnenie obranyschopnosti a odolnosti organizmu najmä proti nežiadúcim baktériám vrátane chlamýdií. Obsahuje Lapacho, ktoré povzbudzuje fyziologickú odolnosť, podporuje obranné reakcie, posilňuje imunitu. Často sa používa na vyčistenie tela od škodlivých baktérií a vírusov. Má antioxidačné účinky, pomáha zneškodňovať o.i. toxické splodiny vylučované mikroorganizmami. Topoľ v prípravku pomáha pri prečisťovaní tela, má antibakteriálne, antiseptické a antifungicinálne účinky, pôsobí proti výskytu baktérií vo vylučovacím traktu. Pľuzgierka islandská pomáha udržiavať plne funkčný imunitný systém, má antimikróbne účinky, pomáha udržiavať najmä zdravý respiračný a kožný systém, upokojuje podráždené slizničné membrány. Orech americký pomáha obmedzovať výskyt škodlivých baktérií a spolu s ďatelinou sa tradične používa v rôznych antibakteriálnych kúrach.

Ďalšou zaujímavou novinkou a bylinným prípravkom ktorý chýba na trhu pre komplexné riešenie parazitov okupujúcich náš črevný trakt je:

Helmifit

Je to prípravok na prečistenie črevného traktu a jeho zbavenie od parazitov. Zmes je zložená z Cesnaku, ktorý prispieva k udržiavaniu mikrobiálnej rovnováhy v čreve, posilňuje obranu proti škodlivým črevným mikroorganizmom (baktérie, plesne, kvasinky a iné). V tradičnej medicíne je prostriedkom na potlačenie výskytu červov v črevnom trakte. Paliny , ktorá podporuje normálnu funkciu tráviaceho traktu, pomáha prečisťovať a detoxikovať organizmus. Je jednou z najúčinnejších a najdlhšie používaných rastlín na zbavenie čriev od parazitických červov. Horec v zmesi posilňuje obranyschopnosť, potláča výskyt červov v tráviacom systéme a spolu s orechom americkým je po stáročia používaný vo črevných zmesiach proti parazitickým červom.

Treťou novinkou je:

Plasmofyt

Plasmofit je určený na posilnenie odolnosti voči mikroorganizmom, najmä proti plasmodiám. Plasmodia sú jednobunkové parazity, ktoré sa prenášajú slinami komárov, napadnú náš krvný obeh a pečeň, kde sa aj množia. Sú pôvodcami malárie. Plasmódia sa v tele vyvíjajú erytrocytným cyklom, čiže napádajú červené krvinky. Keďže v dnešnom globálnom svete množstvo ľudí cestuje do oblastí, ktoré sú známe maláriové destinácie, prevencia je veľmi dôležitá. Prípravok nie je určený len ako prevencia malárie, ale úspešne pôsobí aj proti mnohým ďalším mikroorganizmom.

Palina, obsiahnutá v novej bylinnej zmesi je tradične používaná na posilnenie antimikróbnej ochrany, patrí v tomto ohľade k rastlinám s najsilnejšími účinkami. Lapacho povzbudzuje fyziologickú odolnosť, podporuje obranné reakcie, posilňuje imunitu, je vhodné na vyčistenie tela od škodlivých baktérií a vírusov. Ako účinný antioxidant pomáha v tele likvidovať toxické splodiny vylučované mikróby, chráni telo pred oxidačným stresom. Vŕba podporuje purifikácii tela, posilňuje odolnosť a rezistenciu voči mikroorganizmom vrátane plasmodií. Vilcacora je výrazným stimulátorom imunitného systému, posilňuje odolnosť a obranyschopnosť. Pomáha odstraňovať škodlivé látky z tela, je veľmi vhodným prostriedkom k celkovej detoxikácii.

Poslednou novinkou je:

Psorisan

Je to zmes v tinktúre s obsahom bylinných extraktov pre intenzívnu starostlivosť o kožu. Je určená pre udržiavanie zdravej kože. Pre zdravú kožu je dôležité zbaviť telo odpadových a toxických látok, ktorých nadbytok v tele sa negatívne rôznymi poruchami vrátane akné, či lupienky. Psorisan je preto primárne určený pre prečistenie vnútorných orgánov, najmä čriev, pečene a žlčníka, takže jeho využitie bude mať širokospektrálne použitie a nebude jeho použitie len úzko naviazané na psoriázu, či iné kožné problémy. Určite nájde uplatnenie aj ako prostriedok na detoxikáciu tela.

Lopúch v prípravku stimuluje vylučovacie a sterilizačné funkcie organizmu, pomáha čistiť krv, pôsobí dezinfekčne. Pomáha udržiavať zdravú a sviežu pokožku, zvyšuje odolnosť organizmu. Smilax lekársky obsahuje steroidné saponíny, podporuje vylučovací systém, prispieva k prečisteniu a detoxikáciu pečene. Ďatelina je vynikajúcim prostriedkom pri kožných problémoch, spolu so šišakom bajkalským vďaka výrazným detoxikačným účinkom sa tradične používajú pre podporu kvality problematické kože.

Veríme že nové prípravky od pani Mgr. Podhornej pomôžu mnohým ľuďom skvalitniť prežívanie ich životov.

Prípravky si môžete pozrieť v našej bylinkárni na TU 

Spracoval www.zdravysvet.sk

Mohlo by vás zaujímať

Zdravie a učenie podľa sv. Hildegardy z Bingenu VIII. časť

Liečenie ženských problémov Ženy majú od prírody zvláštny rytmus. Každý mesiac sa opakujúci priebeh bezprostredne závisí so vznikom a...

19.4.2010
7373 zobrazení

Diskusia

30 dní
Všetky
najčítanejšie
98 %
zákazníkov odporúča podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní