Nový spôsob dopravy k Vám cez Zásielkovňu.

3152 zobrazení

Možno ste si viacerí už všimli, že pred časom sme nadviazali spoluprácu so Zásielkovňou.

Čo je to zásielkovňa?  Je to pomerne nová možnosť doručovanie zásielok k Vám. Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť...
zdroj: google.com

Čo je to zásielkovňa?

Je to pomerne nová možnosť doručovanie zásielok k Vám. Svoju objednávku z e-shopu si bežne môžete vyzdvihnúť už druhý deň na výdajnom mieste Zásielkovne, ktoré si vyberiete. S komfortom a práve vtedy, kedy si budete môcť chcieť vybrať svoj balíček od nás.

Zásielkovňa má momentálne 3712 výdajných miest po celom Slovensku a Čechách, takže už nemusíte chodiť na svoju poštu, ktorá je možno ďaleko od Vášho bydliska. Naviac v poslednom čase sa stáva, že pošta nedoručí podací lístok a tak zásielka zbytočne čaká na pošte.

Pre mnohých ľudí môže byť zásielkovňa alzternatívou ku kuriérovi, keď Vám napr. počas práce nevyhovuje, aby Vás rušil kuriér s dodávkou tovaru. 

Zásielkovňa Vám doručí Váš balíček od nás do ich pobočky, ktorá je najbližšie k Vášmu bydlisku. Tú si nájdete vo výbere, keď zadate ako spôsob dopravy Zásielkovňu v našom nákupnom košíku Keď je zásielka doručená do zásielkovne, príde Vám cez sms oznámenie o jej doručení. Taktiež cez vyhľadávací link môžete sledovať cestu Vašej zásielky.

Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobnej brány pri doprave cez zásielkovňu s doručením do 1-2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu zaplatíte len 1,95 €.

Pri platbe na dobierku platíte pri preberaní na pobočke zásielkovne:

           do 50 € - 2,99 €, nad 50 € - 1,99 €

Objednajte si tovar spolu nad 70 € a poštovné  máte zdarma.

Veríme, že nový spôsob dopravy balíčkov k Vám cez Zásielkovňu si obľúbite a tento spôsob dopravy zvýši komfot doručenia Vašich balíčkov.

Ing. Pavol Machnič, výkonný riaditeľ 

Obrázok od Gerd Altmann z Pixabay 

Mohlo by vás zaujímať

Sila prírody v bylinných prípravkoch a kozmetike

Množstvo výrobcov sa snaží skryť sa za silu prírody deklarovaním, že ten jeho výrobok je preto dobrý, že je prírodný. Toto tvrdenie...

10.11.2015
3256 zobrazení

Diskusia

30 dní
Všetky
najčítanejšie