Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
80% dezinfekčný gél s aloe vera do kabelky, auta 120ml
Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na ruky, aj pre profi použitie s 80% podielom ethylalkoholu a obsahom peroxidu vodíka a aloe vera so...
Novinka

80% dezinfekčný gél s aloe vera do kabelky, auta 120ml

(Hodnotilo 4 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Zdravý svet holding s.r.o. Jednotková cena 37,50 € / l Mám otázku k produktu
4,50 € s DPH
O produkte

Vysoko účinný dezinfekčný prostriedok na ruky, aj pre profi použitie s 80% podielom ethylalkoholu a obsahom peroxidu vodíka a aloe vera so špeciálnou ochranou pokožky voči jej vysušovaniu.

Bezkonkurenčná cena pre profi prostriedok!

Väčšina dezinfekcií na trhu nespĺňa kritéria na dezinfekciu a nie sú registrované ako biocídny prípravok. Náš prípravok tieto kritéria spĺňa, je registrovaný a preto môže byť použitý aj pre profesionálne použitie.

Odstraňuje baktérie, kvasinky a vírusy.

Biocídny výrobok reg.č. CCHLP: bio/2105/D/20/CCHLP, obsahuje účinnú látku CAS 64-17-5. Obsahuje účinné látky: etanol (denaturovaný) – 830 ml/l.

Praktické balenie do auta, do vrecka, či kabelky. Takto môžete mať dezinfekciu na ruky stále pri sebe, keď ju budete potrebovať.

Gél je výborne roztierateľný a je špeciálne šetrný voči pokožke. Po nanesení gélu za 5-6 sekúnd máte opäť suché. Keď ruky vyschnú, na rukách nezostáva pocit, že ste si niečo na ne naniesli. Ruky nie sú lepkavé, práve naopak, pokožka ostáva hladká a príjemne decentne navoňaná.

To je veľký rozdiel našim dezinfekčným gélom a medzi bežnými dezinfekčnými gélmi, ktoré väčšinou vysušujú pokožku.

Zloženie: 80% denat.ethylalcohol, aloe vera, glycerol, hydrogen peroxide 3%, polymer, eucalyptus oil.

Návod na použitie: Prípravku použite dostatočné množstvo (2x3 ml), aby pokryl celú plochu. Naneste na dlane a rozotrite po celých rukách a zápästiach; zvláštnu pozornosť venujte oblasti okolo nechtov a záhybom v koži. Množstvo prípravku sa môže líšiť podľa veľkosti rúk a stavu kože. Dobre vtierajte, kým nie je koža suchá. Tento postup by mal trvať približne 1 minútu

Upozornenie: Upozornenie: Nebezpečenstvo. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.
Po zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Zneškodnite obsah/nádobu odovzdaním osobe oprávnenej k likvidácii alebo na miesto určené obcou.
Opatrenia prvej pomoci:
Po kontakte s pokožkou - V prípade alergickej reakcie vyhľadajte lekára.
Po požití - pri požití vypláchnite ústa vodou (iba ak je postihnutý pri vedomí).
Nevyvolávajte zvracanie.
Skladujte: pri teplote 0-25 stupňov ! Ostatné info: viď bezpečnostná karta

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

80% dezinfekčný gél s aloe vera do kabelky, auta 120ml 4,50 €
80% dezinfekčný roztok na povrchy 100 ml 3,99 €
Antibakteriálny gél 250ml na ruky bez vody 99,9% 11,80 €
Spolu 20,29 €