Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Bishofit Profi 500ml

Bishofit Profi 500ml

(Hodnotilo 11 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.500 kg Jednotková cena 12,20 € / kg Mám otázku k produktu
6,10 € s DPH
O produkte

Prírodný roztok z prírodného bishofitu (magnéziovo-vápenatých solí) s prísadami pre vyššiu účinnosť pre kĺby, väzivá, svalstvo. 

Obsahuje viac ako 10% ionizovaného horčíka a ďalšie mikroelementy ako jód, bróm, železo, zinok, mangán, kremík, striebro a veľa iných. Unikátna je jeho rýchla transkutánna (cez kožná) schopnosť dostať sa na problémové miesta. Tým je dosiahnutá jeho vysoká účinnosť.

Zvlhčuje, vyživuje najdôležitejšími minerálmi, vhodný pri svalovej únave, bolestiach kĺbov a v poúrazovej rehabilitácii.

Určený pre profesionálne prístrojové procedúry, ale aj domáce použitie – natieranie, zábaly, lokálne kúpele končatín.

Použitie: Roztokom natierajte postihnuté miesta viackrát denne. Pre intenzívnejšie pôsobenie môžete použiť kozmetické tampóny, ktoré namočíte do roztoku a priložíte na kĺb alebo chrbticu. Vhodne je omotať následne kĺb potravinárskou fóliou, aby roztok nestekal a nechajte pôsobiť aspoň 15 minút, vhodnejšíh je 60 min. 

Pred miliardou rokov v praoceáne začal vznikať pozemský život. Približne pred 200 miliónmi rokov, vplyvom geologických procesov vody praoceánu skryštalizovali a zmizli v hlbinách zeme.

Vody oceánov a morí sa líšili od tých dnešných, keďže neboli chlorido-sodíkové ale chlorido-horčíkové. V genetickej pamäti človeka zostalo minerálne zloženie praoceánu matricou energie a genetickým kľúčom k jeho zdraviu.  

Poltavský Bishofit je geologickým vrstovníkom Mŕtveho mora, ale na rozdiel od neho má komplexnejšie minerálne zloženie.

Zloženie: miceralny roztok vody,chloridu horečnatého,síranu horečnatého,chloridu sódneho,glycerínu,alantoinu,éterických olejov jedle, borievky, mäty a eukalyptu.

Alergény: Nepoužívajte pri alergii na niektorú zo zložiek

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

Bishofit Profi 500ml 6,10 €
Chitosan Evalar 100tbl 18,90 €
Sofia - extrakt z pijavice 125ml 13,00 €
Spolu 38,00 €