Produkty
Naša ponuka
Jadeit - energetický náramok

Jadeit - energetický náramok

(Hodnotilo 10 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 79,00 € / kg Mám otázku k produktu
7,90 € s DPH
O produkte

Zelený jadeit

 

Prináša ochranu, vnútorný mier, harmóniu, múdrosť, milosrdenstvo a skromnosť. V citovom živote prináša tichú pohodu, kľud,  priateľstvo a radosť z jednoduchých vecí, ktorá sa vynára z hĺbky našej duše. V psychickej rovine podporuje našu vnútornú vyrovnanosť, ktorá je prirodzenou podmienkou istoty v našom každodennom konaní.  Od pradávna je uctievaným kameňom ďalekého východu. Bol symbolom piatich cností: múdrosti, spravodlivosti, milosrdenstva, skromnosti a odvahy. Podporuje meditáciu, rozjímanie a pomáha utíšiť myšlienky brániace hlbokej koncentrácii. Zdravotne vplýva na nervový a imunitný systém, ovplyvňuje látkovú výmenu. Podporuje funkciu srdca a krvného obehu, sleziny, pečene a ľadvín. Zmierňuje priebeh chrípkových ochorení. Prikladaním na pupočné centrum lieči žalúdočné problémy, kolika žltačku, prikladaním na oblasť tretieho oka pomáha pri nespavosti, zaháňa nočné mory a mierni bolesti hlavy. Vodou z jadeidu sa lieči herpes a pásový opar.

 

Čakra: srdcová

 

Čistenie:

 

Kamene ktoré nosíme na sebe ako šperk, alebo ako prívesok čistíme podľa potreby aspoň raz za tri dni. Pri používaní pri masáži sa čistia a nabíjajú po každom použití, pri použití v domácnosti raz za týždeň.

Vlažnou vodou: kamienok podržíme pod prúdom vlažnej vody aspoň 2 min.

Morskou soľou: kamienok položíme do misky s roztokom morskej soli alebo ho zasypeme suchou morskou soľou (používame to pri príveskoch alebo šperkoch, ktoré obsahujú časti, ktoré by sa nemali máčať vo vode), necháme cez noc. Soľ už ďalej nepoužívame.

Krištáľom: kamienok vložíme do misky s vodou spolu s krištáľom a necháme cez noc

 

Nabíjanie:

 

Na slnku: na priamom slnku

Na drúze ametystu, alebo krištáľu: kameň položíme na drúzu nabitého krištáľu, alebo ametystu a necháme cez noc

výhodná kúpa

Jadeit - energetický náramok 7,90 €
Aventurín - energetický náramok 7,90 €
Ametyst - energetický náramok 12,90 €
Spolu 28,70 €