Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Koloidné striebro 40ppm 100ml
KOLOIDNÉ STRIEBRO je multi kozmetický prípravok na pokožku, ale aj povrchov predmetov a napr. aj rúšok. Vyrobené z demineralizovanej a...
Novinka

Koloidné striebro 40ppm 100ml

(Hodnotilo 3 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
7,90 € s DPH
O produkte

KOLOIDNÉ STRIEBRO je multi kozmetický prípravok na pokožku, ale aj povrchov predmetov a napr. aj rúšok. Vyrobené z demineralizovanej a zároveň najkvalitnejšej vysoko deionizovanej vody kvôli vysokej účinnosti, s 99,999% Ag.

Koloidné striebro môžete použiť na na akné, svrbenie kože, opar, kvasinkové nákazy, mykóze kože,  gynekologické mykózy, análne ekzémy, kožné zápaly, otvorené rany a zranenia, poštípania hmyzom. Je netoxické, bezfarebné, mierne horkasté, nemá žiadne vedľajšie účinky, nehrozí predávkovanie. Má antibakteriálne a dezinfekčné účinky. 

Odporúčanie: Aspoň 2 x denne pred nanesením krému, nastriekaním nezriedeného roztoku priamo na pokožku, pokožku očistite a naneste krém. Použiť môžete aj na postihnuté miesta, povrchy v aute, na rúška, šály, ktoré chránia dýchacie cesty.

Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.  

Zloženie: koloidný roztok striebra v demineralizovanej a vysoko deionizovanej vode 50ppm - ppm (parts per million) častíc na milión.

Koncentrácia: 50ppm (50 mg / 1 liter) V prípade koloidného striebra nám ppm ukazuje koľko častíc rýdzeho striebra sme nechali do vody uvoľniť – vyššie číslo ppm = väčší počet vo vode obsiahnutých strieborných častíc.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Treba mať vždy na pamäti, že je to kov a zvlášť opatrní by preto mali byť ľudia alergickí na kovy!

Skladovanie: Uchovávajte v tme a v dostatočnej vzdialenosti od zdroja s elektromagnetickým žiarením (TV, mobil, chladnička atp.), chráňte pred mrazom.

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

Koloidné striebro 40ppm 100ml 7,90 €
Koloidné striebro 25ppm 100ml 6,50 €
80% dezinfekčný roztok na povrchy 100 ml 3,99 €
Spolu 18,39 €