Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Lactase enzyme 5 000 FCC, 100 kapsúl
Laktáza je tráviaci enzým (beta-galaktozidáza), ktorý sa odporúča pre ľudí, ktorí majú intoleranciu na laktózu. Laktáza sa podieľa na...
Novinka

Lactase enzyme 5 000 FCC, 100 kapsúl

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 93,40 € / kg Mám otázku k produktu
9,34 € s DPH
O produkte

Laktáza je tráviaci enzým (beta-galaktozidáza), ktorý sa odporúča pre ľudí, ktorí majú intoleranciu na laktózu. Laktáza sa podieľa na trávení mlieka a laktózy v mliečnych produktoch na neškodné jednoduché cukry, glukózu a galaktózu.

Ľuďom s laktózovou inteleranciou sa tento enzým v organizme netvorí a nedokážu laktózu spracovať.. Enzým laktáza napravuje trávenie laktózy u osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy.* LACTASE ENZYME je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí vypijú mlieko alebo mliečne výrobky, syry, avšak sú citliví na laktózu.

V priemere je k tráveniu 10-13 gramov laktózy potrebných 2500 FCC jednotiek. Pre osoby s veľmi vysokou citlivosťou na laktózu so 100%-nou potrebou podpory trávenia, sa odporúča ku každému jedlu prijať 10 000 FCC jednotiek. Len 2 LACTASE NZYME kapsule toto množstvo enzýmu zabezpečuje!

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Dávkovanie: Užite 1 kapsulu ku každému jedlu s obsahom laktózy, vrátane srvátky, kazeínu, ako aj nápojov s obsahom kazeínu. (1 kapsula všeobecne postačí k stráveniu 20-26g laktózy. Toto množstvo laktózy zodpovedá cca. 400 ml mlieka).

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí! Laktózová intolerancia môže byť u každého jedinca iná, preto je vhodné vyžiadať si vo veci bezlaktázového stravovania radu odborníka.

Balenie: 100 kapsúl - 100 dávok, 5000 JEDNOTIEK V KAŽDEJ KAPSULI

Alergény: Produkt môže obsahovať stopy mliečnych, sójových, vaječných bielkovín, gluténu, arašidov, lieskových orieškov, rýb a morských plodov!

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

Lactase enzyme 5 000 FCC, 100 kapsúl 9,34 €
FYI Restore - obnovujúca enzýmová terapia 36,50 €
Ω-Zyme ULTRA - tráviace enzýmy 47,95 €
Spolu 93,79 €