Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Magnéziové vločky do kúpeľa 500g

Magnéziové vločky do kúpeľa 500g

(Hodnotilo 26 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Zechmag s.r.o. Expedičná hmotnosť 0.750 kg Jednotková cena 3,87 € / kg Mám otázku k produktu
2,90 € s DPH
O produkte

ZECHMAG MAGNESIUM FLAKES sú suché vločky čistého prírodného chloridu horečnatého (a prirodzene sa vyskytujúcich prírodných stopových prvkov).

Pri použití formou kúpeľa vo vani alebo nožných kúpeľov môže byť horčík absorbovaný 5 krát rýchlejšie a až 6 -krát účinnejšie ako v prípade orálneho spôsobu. Telo vždy absorbuje len to čo potrebuje, takže tu nie je riziko predávkovania.

Pochádzajú z najčistejšieho zdroja na Zemi, starovekého Zechstein morského dna, starého viac ako 250 milónov rokov, chráneného pred priemyselným znečistením v hĺbke 1600-2000m v útrobách zeme.

Táto osvedčená a certifikovaná kvalita je známa ako Zechstein Inside a od roku 2007 je k dispozícii v zdravotníctve a wellness sektore.

Zloženie: originál Zechstein vločky čistého, prírodného chloridu horečnatého ( a prirodzene sa vyskytujúce prírodné stopové prvky)

Návod na použitie:

Rozpustite 1/2 balenia vo vani alebo polovičné množstvo pre kúpeľ na nohy a ponorte sa do kúpeľa na minimálne 30 minút. Teplota vody by mala byť okolo 39°C, aby sa dosiahlo lepšie prekrvenie. V prípade kardiovaskulárnych problémov môžete použiť aj chladnejšiu vodu.

Po kúpeli sa opláchnite čistou vodou a osušte sa.

Zákazníci si tiež kúpili

Bishofit Profi 500ml

Prírodný roztok pre kĺby, väzivá a svalstvo.

Magneziový olej 200ml

Prírodný zdroj horčíka na rýchlu aplikáciu horčíka...

Bishofit krištalický koncentrát 1000ml

Soľný koncentrát bishofitu určený do kúpeľa.

Bishofit Elit 250ml

Prírodný roztok zo starodávneho mora na natieranie.