Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Masticha Active 100 kapsúl
Masticha Active je ideálnym riešením a zároveň najúčinnejší produkt z mastichy, ktorý vznikol spojením originálnej Chioskej mastichy...
Novinka

Masticha Active 100 kapsúl

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Mám otázku k produktu
38,90 € s DPH
O produkte

Masticha Active je ideálnym riešením a zároveň najúčinnejší produkt z mastichy, ktorý vznikol spojením originálnej Chioskej mastichy so špeciálnou probiotickou kultúrou Saccharomyces boulardii. Toto probiotikum dokáže odolať aj mimoriadne silnej žalúdočnej kyseline a je zamerané práve na problémy v tráviacom trakte.

Probiotická Saccharomyces boulardii zvyšujú účinky chioskej mastichy . Táto kombináci sa odporúča proti Helicobacter pylori, pri rôznych gastitídach, zápaloch žalúdka a čriev, pri liečbe žalúdočných vredov a sú mimoriadne vhodné pri problémoch s trávením a celým tráviacim traktom vrátane čriev.

Masticha Active sa odporúča pri:

  • Helicobacter pylori
  • zápaloch slizníc tráviaceho ústrojenstva
  • bolestiach, kŕčoch a zápale žalúdka
  • žalúdočných vredoch
  • zápaloch v črevách a Crohnovej chorobe

Baktericídny efekt Chioskej mastichy voči helikobacter pylori vedecky preukázaný vo viacerých štúdiách publikovaných v odborných periodikách.

Dávkovanie:

Helicobacter pylori – 2 kapsuly, 3 x denne min. 1 mesiac, pre dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame 50dňovú kúru
Peptický vred –  3 kapsuly, 2 x denne po dobu štyroch týždňov
Vred dvanástnika – 2 kapsuly, 2 x denne po dobu dvoch týždňov
Crohnova choroba – 1 kapsula 3x denne, dlhodobo

Spotrebiteľský tip: pre zosilnenie účinku mastichovej terapie odporúčame užívať jablčný ocot. Stimuluje tvorbu žalúdočných štiav a enzýmov, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie tráviaceho traktu. Jablčný ocot podporuje účinky Chioskej mastichy, pre ktorú je správna tvorba žalúdočných štiav nevýhnutná.

Odporúčané dávkovanie jablčného octu: zmiešajte 1 čajovú až polievkovú lyžicu octu do 2-3dcl vody a vypite, najlepšie pred jedlom. Uživajte 1-3 x denne. Mal by byť nefiltrovaný s prípadnou usadeninou na dne fľaše. Kvalitný bio-jablčný ocot nájdete aj v našom eshope. V prípade, že trpíte žalúdočnými vredmi alebo silným zápalom žalúdočnej sliznice, začnite najprv užívať Chioskú mastichu a s jablčným octom začnite nejskôr - až po cca 10 dňoch užívania mastichy.

Upozornenie: Deti do 6 rokov a tehotné a dojčiace ženy môžu mastichu užívať až po porade so svojim lekárom. Buďte opatrý ak máte nízky tlak alebo beriete lieky na znižovanie vysokého krvného tlaku. Chioská masticha zabraňuje oxidácii LDL cholesterolu a jeho následnému ukladaniu sa v krvných cievach, čím nepriamo znižuje vysoký krvný tlak. Konzumácia Chioskej mastichy taktiež nie je vhodná pre osoby trpiace alergiou na živicu. Masticha obohatená o probiotikum – Masticha Active obsahuje probiotickú kvasinku, ktorá nieje vhodná pre pacientov s centrálnym žilovým katétrom.

Zloženie: Chioská masticha – 250 mg, Saccharomyces boulardii – 75 mg, mikrokryštalická celulóza – 25 mg, celulózová kapsula

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: Chioská masticha – Grécko, ostrov Chios, Saccharomyces boulardii – Bulharsko

výhodná kúpa

Masticha Active 100 kapsúl 38,90 €
Masticha Original 100 kapsúl 33,80 €
Chioská Masticha kryštály 10g 4,50 €
Spolu 77,20 €