Produkty
Naša ponuka
OMEGA-3 HP+I rybí olej natural 270 ml

OMEGA-3 HP+I rybí olej natural 270 ml

(Hodnotilo 32 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Nutraceutica Expedičná hmotnosť 0.300 kg Jednotková cena 71,67 € / kg Mám otázku k produktu
21,50 € s DPH
O produkte

Vysoko čistený rybí olej získaný z celých severských tresiek s organicky viazaným jódom 150 mcg/ 5 ml, extra čistý, bez konzervantov.

Spojenie jódu s omega-3 mastnými kyselinami v tomto výrobku zabezpečuje vysokú vstrebateľnosť a biologicky využiteľnú formu jódu a zároveň dodáva telu esenciálne omega-3 mastné kyseliny.

OMEGA-3 HP+I s organicky viazaným jódom je odporúčaný pri onkologických ochoreniach ako súčasť alternatívnej alebo chemoterapeutickej liečby.

Taktiež sa odporúča pri fibrocystickom ochorení prsníka a vaječníkov, pretože Antiproliferatívne účinky organicky viazaného jódu sa využívajú pri nadmernom delení buniek pri vytváraní cýst. Omega-3 mastné kyseliny sa odporúčajú aj pri zápaloch.

Pri zníženej funkcii štítnej žľazy sa odporúča pri zvyšovať tvorbu tyroxínu a tým znižovaní dávky náhradného hormónu, prípadne v začiatočných štádiách možnosti úplne sa vyhnúť potrebe podávania náhradného syntetického hormónu.

Odporúčaný je teda pri zápaloch štítnej žľazy s prejavmi hypertrofie, jej zväčšenia.

Nedostatok jódu rovnako ako aj omega-3 mastných kyselín môže viesť k syndrómu suchého oka, preto sa odporúča tento prípravok v prevencii a podpornej liečbe syndrómu suchého oka, pri zápaloch očí, pri zhoršenej produkcii slzného filmu.

Obsah: 1 polievková lyžica obsahuje Omega-3: EPA: 874mg, DHA: 598mg, ALA: 368mg. Organicky viazaný jód 150 mcg.

Užívanie: Dospelí 1 čajovú lyžičku (2,5ml) denne s jedlom, pri ochoreniach polievkovú lyžicu (5ml) denne.

Rybí olej je mimoriadne cenný pre naše zdravie. Množstvo ľudí si však neuvedomuje že rybí olej od mnohých výrobcov je často neznámeho pôvodu alebo je vyrobený z pochybných zdrojov pochádzajúcich z Južnej ameriky alebo Číny aj keď je natobolkovaný. Produkty kompromisnej kvality obsahujú pridané syntetické antioxidanty aby sa zlepšila stabilita proti oxidácii oleja. Preto nielen u liečivých húb ale aj pri iných produktov je dôležítý certifikát kvality, ktoré tieto oleje majú.

Ponúkame Vám rybí olej vyrábaný najväčším Európskym výrobcom z Islandu s certifikovaným systémom kvality. Výrobca suroviny patrí k svetovým expertom na morské tuky. Najvyšší stupeň čistoty zabezpečuje vysokú stabilitu aj bez prídavku axtioxidantov a syntetického vitamínu E.

Kvalita suroviny je stabilne výnimočná čo zabezpečuje vysoký obsah omega-3 EPA, DHA, ALA a bohatosť obsahu prírodných omega-9 mastných kyselín. Starostlivým výberom vhodných druhov severských rýb obsahuje OMEGA-3 HP natural rybí olej bez použitia technológie koncentrovania až 20% EPA, 13% DHA a 7% ALA. Celkový obsah omega-3 dosahuje hodnotu presahujúcu 40%, čo je výnimočná hodnota. Priamym dôkazom vysokého obsahu nenasýtených mastných kyselín je riedka konzistencia oleja, tekutosťou veľmi podobná obyčajnej vode.

Ľudia podvedomo odmietajú tento cenný tuk z hľadiska nepríjemných skúseností s užívaním rybích olejov iných výrobcov. Produkty OMEGA-3 HP sa odlišujú. Chutia skvelo pretože sú čerstvé a zároveň zbavené rybieho zápachu. Nepríjemný zápach je spôsobený rozkladom molekúl rybieho tuku. Preto vo výrobnom proces rybích olejov OMEGA-3 HP používa vo všetkých stupňoch ochrannú dusíkovú atmosféru alebo vákuum. Rozklad rybieho tuku bez prístupu kyslíka jednoducho nie je možný a preto si tento rybí olej zachováva svoju čerstvosť bez zápachu.

výhodná kúpa

OMEGA-3 HP+I rybí olej natural 270 ml 21,50 €
OMEGA-3 HP rybí olej Baby 50 ml 8,20 €
NORSK TRAN rybí olej s citrónovo-bylinnou príchuťou 375 ml 19,00 €
Spolu 48,70 €