Produkty
Naša ponuka
Vitamin Code RAW Železo 30 kapsúl
Kto a prečo by mal brať Vitamín code Železo RAW?  Vegetariáni a vegáni, pretože konzumujú menej vstrebateľné železo, v dôsledku...
Novinka

Vitamin Code RAW Železo 30 kapsúl

(Hodnotilo 9 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Garden of Life Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 162,00 € / kg Mám otázku k produktu
16,20 € s DPH
O produkte

Kto a prečo by mal brať Vitamín code Železo RAW?

Vegetariáni a vegáni, pretože konzumujú menej vstrebateľné železo, v dôsledku nedostatku červeného mäsa, rýb a hydiny v ich strave. Nedostatok železa môže viesť k únave, znížená pracovnej výkonnosti, zníženie kognitívne funkcie a ohrozenie imunitného systému.

 • Vitamín code RAW železo je vynikajúcou voľbou pre vegetariánov a vegánov.
 • Ženy v plodnom veku (telo vyžaduje železo pri kompenzácii straty menštruačnej krvi a rastu tkanív počas tehotenstva).
 • Darcovia krvi.
 • Športovci, ktorí sú v neustále fyzickej námahe.
 • Jedinci so zdravotnými podmienkami, ktoré spôsobujú stratu krvi. 

Asi dve tretiny železa v tele sa nachádzajú v hemoglobíne, proteíne červených krviniek, ktoré transportujú kyslík z pľúc do tkanív. Železo prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Tiež podporuje normálnu funkciu imunitného systému. Organické RAW železo z celých potravín.

Železo podporuje prirodzene zdravú krv a dodáva energiu do celého tela, tým že zlepšuje energetický metabolizmus. Ak máte málo železa, telo nemôže tvoriť dostatočné množstvo zdravých červených krviniek. To má za následok anémiu z nedostatku železa.

Anémia alebo tiež nazývaná ako chudokrvnosť je ochorenie krvi, počas ktorého je v ľudskom tele znížená hladina hemoglobínu (červené krvné farbivo), ktorá súvisí so zníženým počtom červených krviniek (erytrocytov) .

Anémia znižuje schopnosť krvi dodávať tkanivám nevyhnutný kyslík, tiež srdce búši rýchlejšie, zrýchlené je tiež dýchanie, človek sa často cíti viac unavený a vyčerpaný.

Všetky tieto príznaky nie sú dobré a preto sa uistite či máte dostatok železa prostredníctvom svojho jedálnička, alebo dopĺňajte železo formou doplnkov stravy podľa vašej potreby.

Prečo používať Vitamín code Železo RAW?
Dodá vám vitamíny a minerály, najmä potom železo, vitamín B12, vitamín C a kyselinu listovú. Ide o individuálne pestované, tepelne nespracované rastliny, nedotknuté konvenčným poľnohospodárstvom, obsahujúce RAW vitamíny a živiny umožňujú prirodzený prísun týchto látok do tela.

Je RAW, vegan, bezlepkový, bez obsahu mlieka a neobsahuje žiadne spojivá ani plnivá. Neobsahuje len železo, ale tiež poskytuje probiotiká a enzýmové zmesi spolu so zmesou z ovocia a zeleniny pre doplňujúcupodporu výživy.

Výhody pridania vitamínu B12, kyseliny listovej a vitamínu C do Vitamínu Železo RAW:
Jednotlivé vitamíny a minerálne látky plnia svoje úlohy a pracujú v prírode samostatne len veľmi zriedka. Namiesto toho sa spoliehajú na pomoc iných vitamínov, minerálov a ďalších faktorov.

Náš Vitamín Železo RAW je formulovaný tak, aby obsahoval tieto dodatočné živiny a efektívnejšie plnil svoje nevyhnutné funkcie v tele.

 • Vitamín B12 spolu s kyselinou listovou prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek.
 • Užívanie vitamínu C podporuje vstrebávanie železa. Okrem toho je vitamín C neoddeliteľnou súčasťou budovania a udržiavania kolagénu, bielkoviny, ktorá drží bunky a cievy v tele na svojom mieste.
 • Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Prínosy prírodného výrobku Vitamín code Železo RAW:

 • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
 • prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu
 • podieľa na procese delenia buniek
 • prispieva k zníženiu vyčerpania a vyčerpania
 • prispieva k normálnemu prenosu kyslíka v tele

Dávkovanie:
1 kapsula denne pred jedlom alebo po jedle. Nie je určené pre deti. Zapiť vodou alebo RAW džúsom. 30 dávok v balení.

zloženie:
 
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 kapsula / % RHP **
Vitamín B12 * 500 mikrogramov / 20 000%
Vitamín C * 25mg / 31%
Kyselina listová * 400 mikrogramov / 200%
Železo * 22mg / 157%
 
RAW ovocná a zeleninová zmes (310mg): BIO jablko (plod), BIO repa (koreň), BIO brokolica (ružice a stonka), BIO mrkva (koreň), BIO špenát (listy), BIO paradajka (plod), BIO jahody ( plod), BIO višňa (plod), BIO zelená paprika (plod), BIO ostružiny (plod), BIO ružičkový kel (listy), BIO zázvor (koreň), BIO cesnak (hlava), BIOzelená cibuľka (cibuľa), BIO čučoriedky (plod), BIO petržlen (listy), BIO karfiol (ružice a stonka), BIO maliny (plod), BIO červená kapusta (listy), BIO kel (listy), BIO uhorka (plod), BIO zeler (stopka), BIO špargľa (kvet a stonka).

RAW probiotická a enzýmová zmes (60mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelaín, Phytase, lactas, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU

Ostatné zložky: Rastlinná celulóza, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), BIOryža,

Označenie: * prirodzene vytvorené živiny, ** referenčná hodnota príjmu,

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti. V prípade náhodného predávkovania železom okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Alergény: 9 (zeler),

Dátum spotreby: na obale

Krajina pôvodu: USA 

výhodná kúpa

Vitamin Code RAW Železo 30 kapsúl 16,20 €
Lipozomálny multivitamín 16,00 €
Rastlinné magnezium Dr. Formulated 197,4g pomaranč 23,60 €
Spolu 55,80 €