Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Záhneda - energetický náramok

Záhneda - energetický náramok

(Hodnotilo 4 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 119,00 € / kg Mám otázku k produktu
11,90 € s DPH
O produkte

Záhneda

 

Pomáha hlavne tým, ktorí sa nevedia vyrovnať s materiálnym svetom okolo seba a žijú s hlavou v oblakoch. na druhej strane pomáha prekonať silnú závislosť na hmotných predmetoch, ktoré nás odvádzajú od duchovného snaženia.  Temná žiara záhnedy nieje negatívna, symbolizuje Zem a Nebo, materiálno  a duchovno v dokonalej jednote. Umožňuje pocítiť lásku k sebe samému aj k druhým. Je prospešné použiť tento kameň u ľudí depresívnych, unavených, práznych, alebo s veľkými ideálmi, ktoré však nevedia uskutočniť. Podporuje abstraktné myslenie a uvádza získané poznatky do života. Jeho sila vyniká hlavne pri liečbe chronických stavov skľúčenosti a depresie. Posilňuje nervy, uvoľňuje napätia a kŕče, tíši bolesti každého druhu, ovplyvňuje liečbu infekčných chorôb a rakovinových nádorov v počiatočnom štádiu. Masáž mydielkom zo záhnedy mierni bolesti chrbta a záhnedová voda posiluje svalstvo a tukové tkanivo, čím sa zabraňuje celulitíde.

 

Čakra: vedľajčie čakry rúk a nôh.

 

Čistenie: Kamene ktoré nosíme na sebe ako šperk, alebo ako prívesok čístíme podľa potreby aspoň raz za tri dni. Pri používaní pri masáži sa čistia a nabíjajú po každom použití, pri použití v domácnosti raz za týždeň.

Vlažnou vodou: kamienok podržíme do misky s vlažnou vodou a necháme čistiť celú noc a celý deň, pretože berie na seba veľa negatívnej energie

Morskou soľou: kamienok položíme do misky s roztokom morskej soli alebo ho zasypeme suchou morskou soľou (používame to pri príveskoch alebo šperkoch, ktoré obsahujú časti, ktoré by sa nemali máčať vo vode), necháme cez noc. Soľ už ďalej nepoužívame.

Krištáľom: kamienok vložíme do misky s vodou spolu s krištáľom a necháme cez noc

 

Nabíjanie:

Na slnku: na nepriamom slnku

Na druze ametystu, alebo krištáľu: kameň položíme na druzu nabitého krištáľu, alebo ametystu a necháme cez noc

výhodná kúpa

Záhneda - energetický náramok 11,90 €
Krištáľ /extra/ - energetický náramok 12,90 €
Tyrkenit - energetický náramok 7,90 €
Spolu 32,70 €

Zákazníci si tiež kúpili

Karneol - energetický náramok

symbolizuje vitálnu energiu Zeme

Aventurín - energetický náramok

Spája sa s liečivou silou matky prírody, pomáha prijať...

Tyrkenit - energetický náramok

Tyrkenitový energetický náramok.