Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
ACE Detoxikačná náplasť

ACE Detoxikačná náplasť

(Hodnotilo 2 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Jage s.r.o. Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 77,00 € / kg Mám otázku k produktu
7,70 € s DPH
O produkte

Detoxikačné náplasti sa vyznačujú vysokou efektivitou s obsahom kvalitného dubového octu. V našom tele sa neustále hromadia toxíny rôzneho druhu, ktoré sú často dôvodom ochorení. Detoxikáciou sa organizmus od týchto látok očisťuje, stáva sa odolnejším a vitálnejším.

ACE detoxikačné náplasti obsahujú prírodné zložky, ktoré sú schopné otvoriť póry pokožky a následne absorbovať a naviazať toxické látky z krvi a lymfatického systému organizmu. ACE náplasti pohlcujú škodlivé látky z tela a v mieste aplikácie zmierňujú opuch a tlmia bolesť.

Podľa tradičnej čínskej medicíny sa na naších chodidlách nachádza viac ako 60 akupunktúrnych bodov. Sú to reflexné zóny našich vnútorných orgánov. Náplasti miesto aplikácie nahrievajú a produkciou záporných iónov aktivujú reflexné zóny nôh, čim pôsobia aj na vnútorné orgány tela. 

Použitie: Najúčinejšia detoxikácia týmito náplasťami  sa dosiahne aplikáciou na chodidlá. Ideálne je naplepiť náplasti na noc. Dĺžka použitia je individuálna. Odporúčame 7-30 dní

Balenie: 8 kusov

Zloženie: Čistý extrakt dubového drevného octu, dextrín (z kukuričných zŕn), turmalín (minerál), rastlinná vláknina, vitamín C, chitosan (z ulít kôrovcov)

Dátum spotreby: na obale

výhodná kúpa

ACE Detoxikačná náplasť 7,70 €
Olej arganový 20ml BIO fialové sklo 5,90 €
Olej arganový prírodný 100ml BIO Bioplanete 14,50 €
Spolu 28,10 €