Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Šampón pre objem a max. starostlivosť vlasov 400ml

Šampón pre objem a max. starostlivosť vlasov 400ml

(Hodnotilo 16 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Siberica Expedičná hmotnosť 0.500 kg Jednotková cena 15,80 € / kg Mám otázku k produktu
7,90 € s DPH
O produkte

Šampóny Natura Siberica, to je nekonečný prírodný zážitok. Obsahuje vysoké percento výťažkov divoko rastúcich sibírskych bylín, ktoré odolávajú extrémne nízkym teplotám - 50 ?C a prudkému vetru, v dosledku čoho majú koncentrované vitamíny a minerály veľmi priaznivý vplyv pre vlasy.

Šampón - Objem a starostlivosť pre všetky typy vlasov je plný prírodných zložiek je špeciálne vyvinutý pre všetky typy vlasov, aby im dodal objem a zanechal ich svieže a plné s prirodzeným objemom.

  • Výťažok z pľúcnika lekárskeho z tajgy (Pulmonaria officinalis) výborne dopĺňa kosodrevinu limbovú (Pinus pumila), a tak chráni vlasy pred stratou vlhkosti, pričom im dodáva žiariaci lesk, štyri vitamíny A, B, C, E, ktoré obsahuje pľúcnik lekársky, zabezpečujú dlhodobú ochranu a jemnú starostlivosť. 
  • Ihličie jedle obsahuje veľké množstvo vitamínu C, flavonoidy, meď, zinok, mangán. Z jedľových semien sa získava mastný olej, ktorý vďaka vysokému obsahu vitamínu E má silný omladzovací účinok na kožu, urýchľuje regeneračné procesy a zabraňuje tvorbe voľných radikálov.  
  • Dvojzub trojdielny má veľký obsah éterických olejov a trieslovín, veľké množstvo mikroprvkov, vitamín C, karotín, polysacharidy.
  • Korene Mydlice lekárskej obsahujú veľké množstvo saponínov, ktoré  nielen že  vytvárajú hustú penu, ale blahodárne pôsobia na pokožku a vlasy. 
  • Olej z altajského rakytníka vďaka vysokému obsahu vitamínu C podporuje urýchlenie regeneračných procesov.

Produkt neobsahuje problematické konzervovacie a napeňovacie látky:  0% parabény (metyl, propyl, butyl),  0% sodium-lauryl-sulfát (SLS), 0% Sodium laureth sulfát (SLES), 0% Polyetylén glykol (PEG), 0% glykoly, 0% minerálne oleje.

Napeňovanie šampóna sa deje prirodzeným spôsobom z prírodných látok a neobsahuje tenzity.

Spôsob použitia: naneste malé množstvo šampónu na vlhké vlasy, napeňte, vmasírujte a opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.

výhodná kúpa

Šampón pre objem a max. starostlivosť vlasov 400ml 7,90 €
Šampón rakytníkový pre slabé a poškodené vlasy 400ml 7,90 €
Živé vitamíny na vlasy a telo s okamžitou hydratáciou 125ml 9,00 €
Spolu 24,80 €