Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Šampón Severská moruška - Intenzívna obnova a výživa 400ml

Šampón Severská moruška - Intenzívna obnova a výživa 400ml

(Hodnotilo 12 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Siberica Expedičná hmotnosť 0.500 kg Jednotková cena 20,00 € / kg Mám otázku k produktu
10,00 € s DPH
O produkte

Tento prírodný šampón bol navrhnutý pre špeciálnu starostlivosť o hĺbkovo zničené a farbené vlasy.  Organické výťažky z šalvie lesnej, ostružiny morušky a šípok vytvárajú synergický efekt, ktorý sa využíva pri regenerácii veľmi zničených vlasov.

Jednou z jeho kľúčových zložiek je výťažok zo vzácnej Ostružiny morušky.
 
Tento výťažok je bohatý na esenciálne mastné kyseliny - Omega 3 a Omega 6, plus vitamíny PP, A a C - ktoré pomáhajú obnovovať zničenú vlasovú štruktúru do hĺbky, stimulujú obnovu buniek a podporujú rast silných a bohatých vlasov. Aby prežila kruté sibírske zimy, nahromadí do seb vitamín E - antioxidant, ktorý ochraňuje vlasy pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a navracia im ich prirodzený krásny lesk.
 
Aby Moruška prežila kruté sibírske zimy, nahromadí do seba vitamín E - antioxidant, ktorý ochraňuje vlasy pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a navracia im ich prirodzený krásny lesk.

Organický olej z šalvie lesnej a šípok pomáha zadržiavať vlahu vnútri vlasov, zjemňuje ich, zabraňuje ich lámaniu a dodáva im prirodzenú silu, umožňuje ľahšie rozčesávanie a podporuje rast nových bohatých vlasov.

Po pár použitiach budú Vaše vlasy silnejšie, hladšie, žiarivejšie a poddajnejšie.

Už po pár použitiach budú Vaše vlasy silnejšie, hladšie, žiarivejšie a poddajnejšie.

Obsahuje vysoký podiel organických výťažkov Sibírskych bylín a je vyrobený na báze Sibírskeho cédrového a Altajského raktyníkového oleja.

Produkt neobsahuje problematické konzervačné látky:  0% parabény (metyl, propyl, butyl),  0% sodium-lauryl-sulfát (SLS), 0% Sodium laureth sulfát (SLES), 0% Polyetylén glykol (PEG), 0% glykoly, 0% minerálne oleje

Spôsob použitia: Šampón naneste na navlhčené vlasy a končekmi prstov jemne masírujte až kým sa nevytvorí pena. Opláchnite a celý postup poprípade opakujte.

výhodná kúpa

Šampón Severská moruška - Intenzívna obnova a výživa 400ml 10,00 €
Khadi šampón NEEM proti lupinám 14,90 €
Khadi šampón IBIŠTEK na citlivú pokožku hlavy 14,90 €
Spolu 39,80 €