Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Silenos Aqua 500ml sprej

Silenos Aqua 500ml sprej

(Hodnotilo 31 ľudí)

Tovar vypredaný
Doručenie
do 7 dní
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Filipan Expedičná hmotnosť 0.600 kg Jednotková cena 24,00 € / l Mám otázku k produktu
12,00 € s DPH
O produkte

Pripravili sme pre Vás Nový Silenos, ktorý sa volá PANEA.

Krém ani voda Silenos sa už nedá kúpiť, pretože majiteľ vrtu tejto výnimočnej vody ukončil spoluprácu s nemeckým distribútorom a prestal mu dodávať vodu. Namiesto toho pripravujeme s majiteľmi tejto vody pokračovanie krému a vody, pripravujeme aj ďalšie nové prípravky.

Keďže na značku Silenos nemáme autorské práva, od 1.7.2018 sme vyšli s novou značkou celej kozmetiky z tejto liečivej vody a to pod menom Pearl of Pannonia.

Voda pochádza zo starodávneho mora pod menom Pannonia, ktoré sa nachádzalo v oblasti dnešného Chorvátska. Krém na pokožku sa bude volať PANEA α ALFA (PANEA - z panonského mora) . Súčasne s ním, by sme chceli výjsť aj s krémom PANEA β BETA, ktorý bude aj na pokožku a zároveň na bolesti kĺbov, keďže voda má priaznivý vplyv aj na pohybový aparát. Nové krémy budú vychádzať z pôvodnej receptúry, takže krém bude aj viac hydratačný a veríme, že bude ešte lepší. V ďalšom kroku, ktorý dúfam, že bude rýchly (do konca prázdnin, by už mohla byť aj voda, pod názvom PANEA δ DELTA. Voda nebude vôbec upravovaná, takže bude mať lepšie liečivé vlastnosti. V Silenos Aqua sa odstraňovala vôňa jódu a pridávali sa látky na stabilizáciu, ale v novom PANEA δ DELTA to už vôbec nebude potrebné. Ceny novej kozmetiky nebudú vyššie a mali by zostať zachované.

Verím že sme Vás potešili

Silenos Aqua je extrémne mineralizovaná jódová voda v spreji, ktorá sa odporúča pri veľkých problémoch s pokožkou. Hodnota pH je 7,6.

Silenos Aqua sa odporúča pri:

- primárnej starostlivosť o svrbiacu kožu náchylnú k odlupovaniu

- eliminácii neznesiteľného svrbenia kože cez deň a noc

- zabraňovaní opätovného pukania a trhlín kože
- upokojovaní podráždenej kože

- zjemňuje a odstraňuje prebytočnú kožu a tým prispieva k lepšiemu vzhľadu

Vodu Silenos odporúčame pri mimoriadne veľkých problémoch s kožou, pri cystickom hnisavom akné a rôznych dermatitídach ako prvý krok predpoužitím krému Silenos Harmony.

SILENOS® Aqua pramenitá voda presakuje na povrch v roku 2016 v meste Sveti Martin v Chorvátsku. Na prvý pohľad to beží len 60L za hodinu pre celý svet. pool zdroj vody sa nachádza v hĺbke 2000 m, tektonické trhliny na povrch tlačí nahor zemného plynu vrty v hĺbke 120 m.

 

Spôsob aplikácie:
Zábaly, kúpele alebo striekanie vody na požadovanej oblasti pokožky. Zvlášť vhodná je pre starostlivosť o pokožku hlavy, náchylnej k odlupovaniu.

Sprejovanie na vlasy a pokožku kdekoľvek na tele: Aplikujte viac krát denne 5-15 minút. Na umyté vlasy aplikujte vodua jemne vmasírujte do vlasov. Následne vlasy vysušte.

Obklady: 2 krát dennekozmetický tampón namočíme do vody a dáme na postihnuté miesto v dĺžke trvania 30 - 60 minút. Následne ošetríme Silenos krémom.

Kúpeľ: 1 až 2 krát denne v dĺžke trvania 30 - 60 minút, následne v kombinácii s krémom Silenos harmony


Zloženie: AQUA Filipania, benzoan sodný, fenyletylalkohol, kaprylylglykol