Produkty
Naša ponuka
Lastovičník –⁠ Tinkura na bradavice Čisté tělo
Tinktúra z horského lastovičníka s ďalšími bajkalskými bylinkami pri bradaviciach, papilómoch a ďalších defektoch pokožky. Bylinky...
Novinka

Lastovičník –⁠ Tinkura na bradavice Čisté tělo

(Hodnotilo 4 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 54,60 € / kg Mám otázku k produktu
5,46 € s DPH
O produkte

Tinktúra z horského lastovičníka s ďalšími bajkalskými bylinkami pri bradaviciach, papilómoch a ďalších defektoch pokožky. Bylinky ničia aj infekčného pôvodcu bradavíc a papilómov.

Prípravok odporúčame na:

  • bradavice
  • papilómy
  • kurie oká a ďalšie kožné defekty

Spôsob použitia: Len na vonkajšie použitie! Špáratkom alebo vatovou tyčinkou naneste tinktúru na problematické miesto opatrne tak, aby sa tekutina dostala len na kožný defekt , bradavicu, či papilón. Pred aplikáciou odporúčame miesto "rozmočiť" a poprípade odstrániť z neho suchú kožu. Aplikujte 1-2x denne. Na tvári a krku nechajte pôsobiť 7-10minút, na tele nechajte pôsobiť 10-12 minút.

Upozornenie: Prípravok nesmie zasiahnúť oči, preto neaplikujte v blízkosti očí, taktiež neaplikujte na poškodenú pokožku alebo ak ste allergickí na niektorú zložku prípravku.

Zloženie: Aqua,  Chelidonium majus, Mentha Piperita, Taraxacum Officinale Root, Vaccinium Vitis-Idaea Leaf, Artemisia Vulgaris Leaf, Tussilago Farfara Leaf, Inonotus Obliquus, Calendula Officinalis Flower, Betula Alba Leaf, Urtica Dioica Leaf, Vaccinium Myrtillus Leaf, Thymus Vulgaris Leaf, Caragana Jubata (Pallas) Poiret Stirps and Root, Artium Lappa Root, Plantago Leaf, Achillea Millefolium Leaf, Rhodiola Rosea Root, Carbamide.

Krajina pôvodu: Rusko

výhodná kúpa

Lastovičník –⁠ Tinkura na bradavice Čisté tělo 5,46 €
Čaga - ryšavec šikmý, čaj 50g 4,90 €
Sofia - extrakt z pijavice 125ml 13,00 €
Spolu 23,36 €