Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Krištáľová drúza 9x4 cm

Krištáľová drúza 9x4 cm

(Hodnotilo 2 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Brazília Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 180,00 € / kg Mám otázku k produktu
18,00 € s DPH
O produkte
Krištáľ
 
Je to kameň kameňov, svetlo samo, zhmotnená dúha. Krištáľ čistí auru, v dlaňových čakrách odstraňuje blokády a nabíja novou energiou. Má schopnosť meniť negatívnu energiu na pozitívnu. Pomáha odstraňovať karmické záťaže a harmonizuje medziľudské vzťahy. Je univerzálnym prostriedkom na všetky ťažkosti a choroby. Pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, srdca, krvného obehu, plúc a zažívacieho ústrojenstva. Pomáha pri, nevoľnosti a závratoch., bolestiach hlavy a migréne. V domácnosti sa používa na harmonizovanie priestoru a odrušovanie geopatodénnych zón.
Čakra: temena hlavy a korunná čakra
 
ČISTENIE:
 
Kamene ktoré nosíme na sebe ako šperk, alebo ako prívesok čístíme podľa potreby aspoň raz za tri dni. Pri používaní pri masáži sa čistia a nabíjajú po každom použití, pri použití v domácnosti raz za týždeň. Krištáľ je vhodné pred čistením položiť na hematit za účelom úplného vybitia.
 
Vlažnou vodou: kamienok podržíme pod prúdom vlažnej vody aspoň 2 min.
 
Morskou soľou: kamienok položíme do misky s roztokom morskej soli alebo ho zasypeme suchou morskou soľou (používame to pri príveskoch alebo šperkoch, ktoré obsahujú časti, ktoré by sa nemali máčať vo vode), necháme cez noc. Soľ už ďalej nepoužívame.
 
NABÍJANIE:
 
Na slnku:  na priamom slnku ľubovoľne dlho

výhodná kúpa

Krištáľová drúza 9x4 cm 18,00 €
Hadí achát 7-9 cm 15,80 €
Krištáľová drúza 7x4 cm 22,00 €
Spolu 55,80 €