Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
NORSK KOLAGÉN 25 x 5g
Špičkový nórsky kolagén z Biopharmy, obsahujúci hydrolyzovaný morský kolagén z nórskych rýb s vitamínom C a biotínom. Rozklad kolagénu...
Novinka

NORSK KOLAGÉN 25 x 5g

(Hodnotilo 1 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Expedičná hmotnosť 0.150 kg Jednotková cena 193,33 € / kg Mám otázku k produktu
29,00 € s DPH
O produkte

Špičkový nórsky kolagén z Biopharmy, obsahujúci hydrolyzovaný morský kolagén z nórskych rýb s vitamínom C a biotínom. Rozklad kolagénu pri starnutí vedie k vráskam, problémom s chrupavkami, šľachami, ale i cievami. Preto je ho vhodné od stredného veku dopĺňať.

Biotín je vhodný pre pokožku a vlasy a vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu. Nórsky kolagén sa dodáva v praktických sáčkoch a je neutrálny.

Odporúčame ho zmiešať s mrvovou šťavou, so smoothies alebo s inými nápojmi.

Čo je to kolagén?
Kolagén je proteín, ktorý je najčastejšie v tele. Kolagénové vlákna pôsobia ako "lepidlo" a navzájom sa spájajú a poskytujú pevnosť a pevnosť spojivovému tkanivu v celom tele.

V mladom veku tvorí pokožka 75% kolagénu. Telo vyrába svoj vlastný kolagén, ale od veku 25 rokov sa výroba postupne znižuje. Slnko je hlavnou príčinou straty kolagénu.

Kolagén je najdôležitejší proteín v spojivovom tkanive človeka a zvierat. Je to najbežnejší proteín v tkanivách cicavcov a môže predstavovať približne 25% celkovej hmotnosti proteínu. Kolagénové zväzky sa nazývajú kolagénové vlákna a sú dôležitou súčasťou extracelulárnej štruktúry medzi bunkami, ktoré podporujú tkanivá tela a chrupavku.

Kolagén má vysokú pevnosť v ťahu a je najdôležitejšou zložkou chrupavky, väzov, šliach, končatín a zubných protéz (dentínu). Je tiež dôležitý v cievach a v rohovke a šošovke v oku.

Kolagén sa používa v plastickej chirurgii a ako umelá koža v prípade popálenín. Kolagén má tiež veľa liečebných aplikácií pri liečbe kostných a kožných komplikácií.

výhodná kúpa

NORSK KOLAGÉN 25 x 5g 29,00 €
OMEGA-3 HP LipoMax Q10 rybí olej natural orange 20,90 €
OMEGA-3 HP rybí olej natural pomaranč 270 ml 9,90 €
Spolu 59,80 €

Zákazníci si tiež kúpili

Novinka

BARNE TRAN rybí olej pre deti s ovocnou príchuťou 250 ml

Lahodný rybí olej pre deti jemnej krémovej konzistencie

Novinka

Krill olej 1000mg

Vzácny krill omega 3 olej.

OMEGA-3 HP rybí olej natural pomaranč 270 ml

Obľúbený rybí olej bez zápachu s príchuťou...

NORSK TRAN rybí olej s citrónovo-bylinnou príchuťou 500 ml

Vysokokvalitný nórsky rybí tuk vyextrahovaný z...