Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
SILENOS ® Harmony krém 100 ml

SILENOS ® Harmony krém 100 ml

(Hodnotilo 33 ľudí)

Tovar vypredaný
Doručenie
do 7 dní
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Filipan Expedičná hmotnosť 0.150 kg Jednotková cena 166,67 € / kg Mám otázku k produktu
25,00 € s DPH
O produkte

Pripravili sme pre Vás Nový Silenos, ktorý sa volá PANEA.

Krém ani voda Silenos sa už nedá kúpiť, pretože majiteľ vrtu tejto výnimočnej vody ukončil spoluprácu s nemeckým distribútorom a prestal mu dodávať vodu. Namiesto toho pripravujeme s majiteľmi tejto vody pokračovanie krému a vody, pripravujeme aj ďalšie nové prípravky.

Keďže na značku Silenos nemáme autorské práva, od 1.7.2018 sme vyšli s novou značkou celej kozmetiky z tejto liečivej vody a to pod menom Pearl of Pannonia.

Voda pochádza zo starodávneho mora pod menom Pannonia, ktoré sa nachádzalo v oblasti dnešného Chorvátska. Krém na pokožku sa bude volať PANEA α ALFA (PANEA - z panonského mora) . Súčasne s ním, by sme chceli výjsť aj s krémom PANEA β BETA, ktorý bude aj na pokožku a zároveň na bolesti kĺbov, keďže voda má priaznivý vplyv aj na pohybový aparát. Nové krémy budú vychádzať z pôvodnej receptúry, takže krém bude aj viac hydratačný a veríme, že bude ešte lepší. V ďalšom kroku, ktorý dúfam, že bude rýchly (do konca prázdnin, by už mohla byť aj voda, pod názvom PANEA δ DELTA. Voda nebude vôbec upravovaná, takže bude mať lepšie liečivé vlastnosti. V Silenos Aqua sa odstraňovala vôňa jódu a pridávali sa látky na stabilizáciu, ale v novom PANEA δ DELTA to už vôbec nebude potrebné. Ceny novej kozmetiky nebudú vyššie a mali by zostať zachované.

Verím že sme Vás potešili

Kožné problémy sú rozličné, ako aj ľudia, ktorí kvôli nim trpia. Silenos harmony je výnimočný prírodný jódový krém na takmer všetky kožné problémy. Môžete ho však používať ako Váš mimoriadne liečivý denný krém, ktorý šetrne zregeneruje Vašu pokožku a dá jej mladistvý nádych.

Od roku 1996 užívatelia krému Silenos ® Harmony dosvedčujú, že pravidelné používanie týchto krémov robí vašu pleť uvoľnenou a dodáva jej pocit pohody a zdravý vzhľad. Silenos Harmony ® zachováva prírodnú obrannú funkciu kože.

Silenos patrí k najhodnotnejším svetovým krémom na pokožku. Svoje miesto nájde všade tam, kde už nie je možné dlhšie užívať kortikoidové masti ale aj pri regenerácii stárnucej pleti.

Výborný pri takmer všetkých kožných problémoch, pri akné, herpesoch, ekzéme, atopickom ekzéme a rôznych, aj veľmi ťažkých dermatitídach.

Univerzálny krém na deň a noc, vhodný pre dojčatá, deti ale i dospelých.

ODPORÚČANIE KRÉMU SILENOS ® HARMONY

  • pri hojení povrchových rán a akné
  • pri zápaloch kože a potrebe kožu výrazne regenerovať
  • pre prirodzenú rovnováhu pokožky
  • pri oparoch a plesňových ochoreniach kože
  • pri atopickej dermatitíde, neurodermatitíde, psoriáze

 Množstvo krému - jeho výroba je limitovaná, vzhľadom na dennú výťažnosť prameňa, ktorá je na úrovni 100l tejto výnimočnej, jódovo - fluorovej vody za 24 hodín.

INGREDIENTS:
AQUA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, GLYCERIN, STEARIC ACID, VITIS VINIFERA SEED EXTRACT, CETYL ALCOHOL, PERSEA GRATISSIMA OIL, CHAMOMILLA RECUTITA EXTRACT, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID

Zákazníci si tiež kúpili

SILENOS ® Harmony krém 250 ml

Výnimočný jódový krém na takmer všetky kožné...