Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Šampón Divá sibírska borievka - dokonalý objem a lesk 400ml

Šampón Divá sibírska borievka - dokonalý objem a lesk 400ml

(Hodnotilo 23 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Siberica Expedičná hmotnosť 0.500 kg Jednotková cena 20,00 € / kg Mám otázku k produktu
10,00 € s DPH
O produkte

Šampón Divá sibírska borievka - pre neskutočný objem a lesk pre všetky typy vlasov, to je organický výťažok z Divej sibirskej borievky, Paliny arktickej a organického mätového extraktu.

Účinná látka tohto prírodného šampónu poskytuje špeciálnu starostlivosť Vašim vlasom. V starovekom Rusku - stále zelenému jalovcu alias "rastline života", boli prisudzované unikátne, dokonca mystické účinky. Organický výťažok z Divokého sibírskeho jalovca pomáha stimulovať vlasovú regeneráciu a ich rast, robí vlasy poddajné, žiarivé a uľahčuje ich rozčesávanie.

Naviac, výťažok z borievky stráži produkciu mazu, takže vlasy zostávajú dlhšie čisté a udržuje ich krásny neskutočný objemný tvar.

Výťažok z Paliny arktickej pomáha predchádzať lupinám a efektívne obnovuje zdravie vlasovej pokožky. Tento účinok je ďalej posilnený organickým mätovým výťažkom, ktorý znižuje podráždenie a podporuje rast krásne lesklých a objemných vlasov.

Produkt neobsahuje problematické konzervačné látky:  0% parabény (metyl, propyl, butyl),  0% sodium-lauryl-sulfát (SLS), 0% Sodium laureth sulfát (SLES), 0% Polyetylén glykol (PEG), 0% glykoly, 0% minerálne oleje

Spôsob použitia: naneste malé množstvo šampónu na vlhké vlasy, napeňte, vmasírujte a opláchnite. V prípade potreby postup opakujte. 

výhodná kúpa

Šampón Divá sibírska borievka - dokonalý objem a lesk 400ml 10,00 €
Vlasová maska Divá sibírska borievka Dokonalý objem a lesk pre všetky typy vlasov 120ml 10,90 €
Šampón proti lupinám - Sila sibírskeho jeleňa 250ml 4,50 €
Spolu 25,40 €

Zákazníci si tiež kúpili