Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - B2 - ruženín 17 - 19cm

Stromček šťastia - B2 - ruženín 17 - 19cm

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 235,00 € / kg Mám otázku k produktu
23,50 € s DPH
O produkte

Stromček šťastia s ruženínom

 

Prebúdza pocit nežnosti, jemnosti, priateľstva a nesebeckej lásky. Prehlbuje vnímavosť zmyslov voči umeniu, podporuje citlivosť, stupňuje schopnosť vcítiť sa do druhých a ochotu pomáhať. Otvára srdce čistej láske, lieči a posiľňuje všetko, čo súvisí s činnosťou srdca a s poruchami, ktoré majú príčinu v zranených a potlačených emóciách.  Je výborný pri anémi, leukémií a neplodnosti. Celkovo posilňuje organuizmus, je to ideálny kameň pre chorého človeka. V domácnosti sa používa na odrušovanie elektrosmogu z televízorov, počítačov. 

 

Použitie vo Feng shui:

 

Ruženín je kameňom lásky a pomáha vyrovnávať energie jin a jang. Prebúdza tiež sebadôveru, sebelásku a vnímanie vlastnej hodnoty, čo prospieva kvalite vzťahu a aj pri hľadaní si nového partnera. Vo vzťahoch učí trpezlivosti ponechať veciam potrebný čas a priestor. Umiestňuje sa preto do zóny partnerstva. 

 

Spolu so zeleným aventurínom a citrínom sa ukladajú do zóny posperity a úspechu, kde vzájomne vytvárajú dobrú kombináciu a spoluprácu. Ruženín tým, že dokáže vytvárať atmosféru lásky, dokáže tiež vnímať a priťahovať úspech, aventurín ako kameň šťastia zvyšuje vnímanie a inteligenciu a citrín zbavuje strachu a obáv. Táto trojica teda spolupracuje na povzbudení a vytváraní vášho životného úspechu.Na umocnenie energie bohatstva peňazí, môžete na stromček zavesiť čínske mince previazané červenou stužkou.

 

Umiestnený na nočnom stolíku pomáha pi problémoch so zaspávaním. Pomáha tiež pri hľadaní partnera, počas spánku nabije vašu auru  energiou nežnosti a jemnosti, čo má veľký efekt pri zvýšení vašej príťažlivosti a osobného kúzla.

 

Pomáha pri pohlcovaní elektro smogu, takže je vhodné ho umiestniť aj na pracovný stôl k počítaču, alebo k televízoru

 

Astrologické priradenie:  Býk, Váhy

 

Býk - Odzrkadľuje nežné city a lásku, ktorá je skrytá v duši Býka a vynáša ju na povrch. lieči rany v jeho srdci a pomáha mu úplne sa otvoriť druhému človeku, bez obavy zo straty. Prehlbuje jeho radosť zo života a necháva ho objevovať krásy prírody a umenia a ostatných ľudí. Podnecuje tiež jeho tvorivú silu. 

 

Váhy - ľuďom narodeným v znamení Váh pomáha obnoviť vlastnú harmóniu, ktorú tak potrebujú a pomáha predávať ju iným ľuďom. Lieči ich emocionálne zranenia a prebúdza nežnú lásku a radosť zo života. Prehlbuje ich mimoriadnu radosť z harmonických foriem, farieb, zvukov a nabáda ich k umeleckej tvorbe.

výhodná kúpa

Stromček šťastia - B2 - ruženín 17 - 19cm 23,50 €
Stromček šťastia - B2 - ametyst 17 - 19cm 23,50 €
Stromček šťastia - BO - citrín 13 - 15cm 12,80 €
Spolu 59,80 €

Zákazníci si tiež kúpili

Stromček šťastia - B1 - ametyst 15 - 17cm

Ametyst je kameň duchovnej čistoty a meditácie

Stromček šťastia - B2 - tyrkys 17 - 19cm

Podporuje vôľu, cieľavedomosť, duševnú a citovú 

Stromček šťastia - BO - amber13 - 15cm

Jantár je kameň meditácie a rozjímania.

Stromček šťastia - B1 - avanturín 15 - 17cm

Spája sa s liečivou silou matky prírody