Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - L2 - achát 22 - 24cm

Stromček šťastia - L2 - achát 22 - 24cm

(Hodnotilo 3 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 282,00 € / kg Mám otázku k produktu
28,20 € s DPH
O produkte

Stromček šťastia s achátom

Prehlbuje v nás fantáziu, kreativitu, odvahu, vytrvalosť a vôľu k životu. Posiľuje vedomie vlastnej identity a dôveru vo vlastné schopnosti. Učí priamemu a ušľachtilému jednaniu s priateľmi aj nepriateľmi. Podporuje v hľadaní pravdy  a pomáha bez trpkosti prijímať kritiku. Ochraňuje rodičky a pomáha pri pôrode. Znižuje horúčky, mierni infekčné ochorenia, alergie a kožné ochorenia.

Použitie vo Feng shui

Stromček šťastia ako symbol bohatstva a hojnsti môžete umiestniť do zóny bohatstva. Na umocnenie môžete k nemu priviazať čínske mince zviazané červenou stužkou.

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie.

Umiestnením na pracovný stôl podporíte svoju kreativitu a fantáziu pri práci. Za rovnakým účelom ho môžete umiestniť aj do zóny kreativity a detí.

 

Astrologické priradenie:

Býk, Škorpión

Býk - achát daruje Býkovi sebadôveru a podporuje pozitívne stránky  jeho zemitého, dôkladného a  rozvážneho charakteru. Pod jeho ochranou môže optimálne rozvíjať svoju silu a vytvoriť diela vyžadujúce výdrž, trpezlivosť a zmysel pre skutočnosť. 

Škorpión - achát mu pomáha zostať uprostred všetkých útokov a pokušení verným sebe samému. Posilňuje jeho schopnosť rozpoznať skryté pohnútky duše. 

výhodná kúpa

Stromček šťastia - L2 - achát 22 - 24cm 28,20 €
Stromček šťastia - L2 - ametyst 22 - 24cm 28,20 €
Stromček šťastia - RO - karneol 6cm 5,90 €
Spolu 62,30 €