Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - RO - aventurín 6cm

Stromček šťastia - RO - aventurín 6cm

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 59,00 € / kg Mám otázku k produktu
5,90 € s DPH
O produkte

Stromček šťastia s aventurínom

Spája sa s liečivou silou matky prírody, pomáha prijať jej harmóniu a otvára dušu jemnej energii, ktorá pôsobí neviditeľne. Podporuje látkovú výmenu a znižuje hladinu cholesterolu v krvi, lieči alergie, exémy a kožné ochorenia. Prospieva očiam a vlasom. Prináša kľudný spánok, pomáha zabudnúť na drobné starosti dňa. Svetlé odrody aventurínu sú vhodné pri zdolávaní srdcových porúch, vracajú silu pri emocionálnom preťažení, harmonizujú krvný tlak a dobre eliminujú stres.

Použitie vo Feng shui:

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie.

Aventurín je tiež kameňom šťastia a zvyšuje vnímavosť a inteligenciu.

Stromček s aventurínom môžete tiež umiestniť do zóny bohatstva, pretože je symbolom prosperity a býva v čínskej tradícii amuletom hráčov, lebo prinášal šťastie. 

Spolu s ruženínom a citrínom sa ukladajú do zóny posperity a úspechu (sláva), kde vzájomne vytvárajú dobrú kombináciu a spoluprácu. Ruženín tým, že dokáže vytvárať atmosféru lásky, dokáže tiež vnímať a priťahovať úspech, aventurín ako kameň šťastia zvyšuje vnímanie a inteligenciu a citrín zbavuje strachu a obáv. Táto trojica teda spolupracuje na povzbudení a vytváraní vášho životného úspechu. Na umocnenie energie bohatstva peňazí, môžete na stromček zavesiť čínske mince previazané červenou stužkou.

 

Astrologické priradenie:  Býk, Rak, Strelec

 

Býk - ľuďom narodeným v znamení Býka pomáha načerpať z prírody kľud a silu. Uvádza ho do súladu s prírodnými procesmi rastu, ktorý prináša pocit bezpečia a radosť zo života.

 

Rak - u ľudí narodených v znamení Raka ukľudňuje emocionálne zmätky, ktorým sú často vystavovaný vzhľdom k svojej citlivosti. Prehlbuje ich vzťah k silám prírody a umožňuje im načerpať z nej kľud a novú energiu.

 

Strelec - dopĺňa aktívnu energiu Strelcov silou, ktorá pramení z vnútorného kľudu. Naľaďuje ich na energie prírody a dáva im rozpoznať psychické sily, ktoré pôsobia spoza všetkých javov. 

výhodná kúpa

Stromček šťastia - RO - aventurín 6cm 5,90 €
Stromček šťastia - L2 - ametyst 22 - 24cm 28,20 €
Stromček šťastia - L2 - achát 22 - 24cm 28,20 €
Spolu 62,30 €