Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - RO - citrín 6cm

Stromček šťastia - RO - citrín 6cm

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar momentálne nedostupný
Vložte svoj e-mail a my vás budeme informovať keď bude váš produkt dostupný
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 59,00 € / kg Mám otázku k produktu
5,90 € s DPH
O produkte

Stromček šťastia s citrínom

 

Od nepamäti bol cirín cenený ako kameň slnka. Vnáša do nášho života pocit bezpečia a hrejivého tepla. Podporuje jasnosť myslenia a kreativitu. Svojou žltou farbou pomáha aktivovať vôľu, ukazuje nám nové životné možnosti. V centre srdca tíši nekľudné srdce a jeho bolesti a daruje istotu v každodennom konaní. Hlavný vplyv na náš organizmus má hlavne v pupočnom centre a oblasti solar plexu, kde pomáha prekonávať stavy nekľudu, strachu a nespokojnosti. Podporuje imunitný systém, látkovú výmenu, činnosť žliaz, dobre pôsobí na obličky, brušné orgány, harmonizujúco pôsobí pri cukrovke a poruchách tráviaceho ústrojenstva. Je to jeden z najúčinnejších kameňov pre znižovanie váhy. Stimuluje svaly, ukľudňuje nervy a je vhodný pri bolestiach chrbta a hlavy. Čistí krv a črevný trakt od balastu a jedovatých látok, čím pomáha pri nečistej pleti.

Použitie vo Feng shui:

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie. Citrín tiež povzbudzuje radosť, šťastie a štedrosť, prináša radostnú lásku do rodiny a tiež povzbudzuje sebavedomie.

Citrín je vo feng shuj spájaný s hojnosťou. Vnáša energiu, inšpiráciu k bohatstvu a úspechu, pomáha vnímať vlastnú intuíciu. Zároveň pomáha potláčať strach, ktorý nás zaväzuje a drží späť, takže máte lepšiu možnosť vytvoriť prosperujúcu budúcnosť. Za týmto účelom ho môžete umiestniť do zóny bohatstva.

Umiestnením v zóne duchovna pomáha v meditácii zvyšovať spirituálne spojenie a poskytuje duševný jas, ktorým môžete nazrieť ako postupovať pri riešení niektorých problémov. Táto zóna má priame spojenie so zónou partnerstva, takže spiritálne spojenie vám môže pomôcť nahliadnuť ako postupovať vo vzťahu, či ako násjsť toho správneho partnera.

Umiestnený na pracovnom stole podporuje kreativitu,  jasné myslenie a tiež pomáha pamäti. 

V kuchyni dodá pripravovanému jedlu energiu slnka, radosti a hrejivého tepla. Pomáha napravovať poruchy trávenia a metabolizmu, pomáha vyrovnať energie či už v nechutenstve, alebo pomôže spalovať kalórie pri diéte. To však musí otestovať každý sám na sebe. Je nápomocný tiež pri metabolizme cukru, čo môžu oceniť cukrovkári.

Astrologické priradene: Býk, Blíženci, Lev, Panna

Býk - ľuďom narodeným v znamení  Býka pomôže sprostredkovať teplo, pohodu a istotu, ktorú tak potrebujú. Pomáha im tiež spracovávať ich skúsenosti, prijímať nové dojmy a otvorene vyjadrovať svoje pocity. 

výhodná kúpa

Stromček šťastia - RO - citrín 6cm 5,90 €
Stromček šťastia - RO - granát 6cm 5,90 €
Stromček šťastia - BO - sodalit 13 - 15cm 12,80 €
Spolu 24,60 €