Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - S - karneol 9cm

Stromček šťastia - S - karneol 9cm

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 89,00 € / kg Mám otázku k produktu
8,90 € s DPH
O produkte

 

Stromček šťastia s karneolom

 

Svojimi teplými tónmi symbolizuje vitálnu energiu Zeme. Vedie k vedomému prežívaniu každého okamihu života, učí pozitívne naplniť pôvodný zmysel nášho poslania na Zemi. Preto jeho vybrácie pomáhajú najmä tým, ktorí stoja na mieste a nevedia si nájsť uplatnenie a životný smer. Jeho vitálna energia v nás prebúdza tvorivosť, kreativitu, aktívne cítiť, konať a myslieť. Na duševnej úrovni nás chráni pred závisťou, zlosťou a žiarlivosťou, či už cudzou, alebo vlastnou. Zabraňuje vzniku negatívnych citov a nahrádza ich láskou k životu. V meditácii pomáha odstraňovať rušivé myšlienky a pomáha naladiť denné snenie na všednú realitu. Zdravotne pomáha pri kŕčových žilách, otrave krvi, reumatizme, stabilizuje krvný obeh, odstraňuje neplodnosť a impotenciu. Podporuje chuť do jedla, látkovú premenu, trávenie, krvný obeh, črevnú peristaltiku, vplýva na dobrý priebeh tehotenstva. Pomáha prispievať k lepšiemu vstrebávaniu vitamínov a minerálov. 

 

Použitie vo Feng shui

 

Stromček šťastia ako symbol bohatstva a hojnsti môžete umiestniť do zóny bohatstva. Na umocnenie môžete k nemu priviazať čínske mince zviazané červenou stužkou.

 

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie.

 

Stromček s karneolom môžete umiestniť tiež ku vchodovým dverám kde vám zabezpečí ochranu a bude k vám pozývať hostí.  To môžete využiť tiež ak ste vlastníkom reštaurácie, masážneho či kaderníckeho salónu, alebo iných zariadení. 

 

Z hľadiska feng shuj je karneol kameň, ktorý motivuje k úspechu v podnikaní i v ďalších oblastiach. Môžete ho preto umiestniť na pracovný stôl v sektore bohatstvo, prípadne sláva.  Nerozhodnému človeku pomôže nájsť si v živote svoj smer a konečne sa začať realizovať. Tiež pomáha získať dôveru v seba samého. 

 

Astrologické priradene: Blíženci, Rak, Panna

 

Blíženci - Karneol ladi so živosťou a otvorenosťou Blížencov a súčastne vnáša do ich života stabilizujúci prvok. Jeho uzemňujúca sila pôsobí proti rozorvanosti. Povzbudzuje v nich úctu a radosť z rozmanitých foriem prejavu stvorenia a posilňuje vedomie ich spoločného pôvodu.  

 

Rak - Pomáha Rakom zbaviť sa minulosti a otvoriť sa každému novému okamžiku.  Podporuje u nich dôveru k životu a tvorivý prejav ich vnútorných pocitov. 

 

Panna -  Karneol dodáva Pannám pocit istoty a bezpečia v živote. Tam kde je ich myslenie príliš strnulé, vnáša novú živosť. Pomáha im naplniť každodenné úlohy s láskou a radosťou a otvára im srdce pre krásu a silu stvorenia. 

 

výhodná kúpa

Stromček šťastia - S - karneol 9cm 8,90 €
Stromček šťastia - RO - obsidián 6cm 5,90 €
Stromček šťastia - RO - hematit 6cm 5,90 €
Spolu 20,70 €