Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - S - sodalit 9cm

Stromček šťastia - S - sodalit 9cm

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar na sklade
Expedícia
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 89,00 € / kg Mám otázku k produktu
8,90 € s DPH
O produkte

Stromček šťastia so sodalitom

Sodalit vám pomôže zrealizovať v každodennom živote vaše predstavy, ciele a sny, ktoré sa vám možno zdajú nedosiahnuteľné. Prehlbuje koncentráciu, logické myslenie a predstavivosť. Dokáže zbaviť myseľ starostí, vnáša objektivitu a ponúka riešenie problémov. Pri meditáci nám pomáha oddeliť podstatné veci od nepodstatného. Pomáha nájsť pravdu v situácii, v ktorej si robíme starosti. Podporuje dôslednosť a dôveru vo vlastné schopnosti. Učí nás žiť v pravde, zbaviť sa dogmat a predsudkov. Znižuje vysoký krvný tlak a horúčkové stavy, podporuje funkciu žliaz, hlavne štítnu žľazu, reguluje látkovú výmenu. Spolu s krištáľom podporuje obranyschopnosť voči infekčným chorobám. Pomáha pri zlíhaní hlasiviek z prechladnutia

Použitie vo Feng shui

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie. 

Stromček šťastia so sodalitom, je vhodný aj do zóny duchovna a vzdelávania, kde ako kameň koncentrácie a myslenia bude pomáhať pri vašom štúdiu a sebavzdelávaní sa. Do duchovnej oblasti prináša jas a pravdivosť, zyšuje duchovné vedomie, umožňuje cestu do vyšších častí mysle.

Umiestnený na pracovnom stole pomáha pri koncentrácii pri učení a podporuje pamäť. Pomáha nám vnoriť sa do pracovného problému a nastoliť kľud a múdrosť. Má preto využitie ako v študenskej izbe, tak i v pracovni či kancelárii. 

Umiestnený na nočnom stolíku, alebo pri posteli, pomáha pri nespavosti zapríčinenou problémami, ktoré neustále riešime a stále na ne myslíme. Taktiež pomáha pri zapamätaní si snov.

Astrologické priradene:

Panna - ľuďom narodeným v znamení Panny pomáha spájať ich intelektuálno-analitické vlastnosti s ich praktickou stránkou. Prehlbuje ich myslenie a zameriava ich na podstatné veci. Posiluje ich dôveru vo vlastné poznatky a pomáha pri ich aplikácii v každodennom živote. 

Strelec - Strelcom pomáha sústrediť ich často rozptýleného ducha. Posilňuje ich zmysel pre realitu a podporuje ich pri realizácii vlastných ideálov.  

Vodnár

výhodná kúpa

Stromček šťastia - S - sodalit 9cm 8,90 €
Stromček šťastia - BO - avanturín 13 - 15cm 12,80 €
Stromček šťastia - BO - karneol 13 - 15cm 12,80 €
Spolu 34,50 €