Produkty
Špecifické problémy
Naša ponuka
Stromček šťastia - S - tigrie oko 9cm

Stromček šťastia - S - tigrie oko 9cm

(Hodnotilo 0 ľudí)

Tovar na sklade
Doručenie
do 24 hodín
Doprava nad 70 € zdarma Výrobca Expedičná hmotnosť 0.100 kg Jednotková cena 89,00 € / kg Mám otázku k produktu
8,90 € s DPH
O produkte

Stromček šťastia s tigrím okom

Naučí vás, že istotu a stabilitu, po ktorej túžite, môžete nájsť len sami v sebe. Prezradí vám, že kolobeh života je v neustálom pohybe a premene. Dá vám schopnosť zahľadieť sa do seba a uvidieť množstvo ciest a možností, ktoré vás dovedú k stanoveným cieľom. Posilňuje vôľu a koncentráciu, tíši nervy a zaháňa pocit beznádeje. Pomáha tiež pri ťažkých duševný ch poruchách. Odstraňuje emotívnymi blokádami vyvolané ťažkosti. Podporuje funkciu pečene, reguluje látkovú výmenu. 

Použitie vo Feng shui

Stromček šťastia ako symbol bohatstva a hojnsti môžete umiestniť do zóny bohatstva. Na umocnenie môžete k nemu priviazať čínske mince zviazané červenou stužkou.

Strom je symbolom ochrany a istoty. Symbolizuje ukotvenie v Matke Zemi, čo prináša pohodu a stabilitu do domácnosti a osobného života. Najčastejšie umiestnenie je do zóny rodiny a zdravia, kde zabezpečí stabilitu a súdržnosť v rodine a stabilné zdravie.

Astrologické priradenie:

Blíženci, Lev, Panna

Blíženci - Tigrie oko podporuje u Blížencv psychickú pružnosť a zároveň im ukazuje hranice čisto intelektuálneho chápania. Umožňuje im rozpoznať, že skutočné naplnenie môžu nájsť iba v sebe samých, motivuje k tomu aby svoj pohľad obrátili dovnútra a pomáha im zbaviť sa štruktúr, ktoré stoja v ceste k vnútornému poznaniu plnosti a pocitu bezpečia. 

Lev - Teplé vibrácie tigrieho oka posilňujú slnečnú silu ľudí narodených v znamení Leva. Súčastne im pomáha rozpoznať vlastné chyby a ukazuje im, kde ich prílišná zahľadenosť do seba bráni ich celkovému rastu. Objasňuje im že plnosti a blaha sa nedá trvale dosiahnúť iba vonkajším blahobytom a uznaním, ale že sa oba tieto dary skrývajú v ňom samom. Tento kameň im pomáha nájsť vlastné ťažbové doly. 

Panna - Tigrie oko pomáha Pannám dostať sa zo zajatia štruktúr. Zaostruje ich rozum a vyvádza ich za hranice vlastného mys

výhodná kúpa

Stromček šťastia - S - tigrie oko 9cm 8,90 €
Stromček šťastia - BO - hematyt 13 - 15cm 12,80 €
Stromček šťastia - S - ametyst 9cm 8,90 €
Spolu 30,60 €

Zákazníci si tiež kúpili

Stromček šťastia - B1 - ametyst 15 - 17cm

Ametyst je kameň duchovnej čistoty a meditácie

Stromček šťastia - B2 - tyrkys 17 - 19cm

Podporuje vôľu, cieľavedomosť, duševnú a citovú 

Stromček šťastia - BO - amber13 - 15cm

Jantár je kameň meditácie a rozjímania.

Stromček šťastia - B1 - avanturín 15 - 17cm

Spája sa s liečivou silou matky prírody